Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Анонси

Вісті з профорганізацій

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Пошук

Друкe-mail

np_00120of_511листопада 2020 року в Новомосковську відбувся пленум міської профспілкової організації працівників освіти і науки України за участі голів профспілок закладів освіти та представників управління освіти.

На пленумі розглядалося питання про виконання положень угоди між управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради та Новомосковською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України. Від профспілкової організації виступили голова міської профспілки Н. А. Сергієнко та заступник голови Н.М. Ніколаєва. Від управління освіти слово мала заступник начальника управління освіти К.О. Сильченкова.

Всі пункти Колективної угоди були виконані в повному обсязі. В тому числі положення,. які стосувалися оплати праці педагогічним працівникам: 20% надбавка за престижність та 100% виплата щорічної грошової винагороди. Всі суперечливі питання, які виникали протягом року були вирішені.

Робота профспілкової організації міста та управління освіти спрямована на подальшу плідну співпрацю в рамках даної угоди.

Пленум проведений дотримуючись усих карантинних норм та заходів.

 

np_011120

np_021120

np-031120

np_041120