Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

sT-300_20І знову завітала яскрава, багряно-жовто-зелена красуня - осінь! Неможливо втриматись і хочеться до лісу усім, кого ваблять близькі й далекі мандрівки. На природу, в похід. Туризм наповнює щастям того, хто в нього закоханий, того, хто захоплено, пристрасно стихією непокорений.

Напередодні всесвітнього дня туризму з 26 по 28 вересня 2020 року в Кировському лісі зібралися невгамовні туристи на традиційний обласний зліт туристів «Пам’яті товаришів».

Наша команда бере участь в зльоті вже 11 раз. За ці 11 років через команду «Самарський горизонт» пройшли 22 вчителя, ми прийняли участь у 28 туристичних змаганнях різного рівня: міського, обласного.

Програма зльоту «Пам’яті товаришів» кожного року змінюється. Цього року ми прийняли участь в дистанції «Смуга перешкод», в яку ввійшли елементи техніки пішохідного, водного, велотуризму. Наша команда посіла на цій дистанції І місце.

На дистанції «Спортивне орієнтування» потрібно було за азимутом знайти контрольні пункти і наші туристи виконали це завдання найкраще, тому також здобули І місце.

Також судді відмітили наші фото роботи та виконання пісні на творчому конкурсі.

В загальному заліку команда «Самарський горизонт» здобула І місце. З приємними емоціями ми привезли перемогу додому!

Дякуємо команді туристів: Голікову Владиславу, Кузьменку Євгену, Литвин Еллі, Бондаренку Михайлу, Погудіній Ользі. Велика вдячність за постійну підтримку голові Самарської районної організації Профспілки працівників освіти і науки м. Дніпро Кузьменко Еліні.

Бажаємо всім чудових емоцій, насичених походів, розважальних подорожей, благополучних доріг, щасливих подій і надійних друзів!

Стоволосова Ірина,

координатор з турисько-краєзнавчої роботи в Самарському районі,

тренер команди «Самарський горизонт»

 

st_011120

st_021120

st_031120

st_041120