Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

sob_00092028 серпня 2020 року у Соборній районній організації Профспілки працівників освіти і науки України у м. Дніпро пройшла VI звітно-виборна конференція.

В умовах адаптивного карантину реєстрацію делегатів конференції було розпочато завчасно, щоб уникнути великого скупчення людей. Учасники конференції розмістились у залі, дотримуючись встановленої карантинними обмеженнями соціальної дистанції, маскового режиму.

Соборна районна організація Профспілки працівників освіти і науки України у м. Дніпро нараховує 46 первинних організацій, 2161 членів профспілки, на конференцію було обрано 48 делегатів. Делегати у своїх виступах, висловлювалися проти антинародних, антиконституційних законопроектів, що порушують права людини праці, були одностайними в тому, що необхідно шукати шляхи мотивації профспілкового членства, єдності профспілкових рядів, і зробити це можна лише спільними, злагодженими діями.

У цілому робота Соборного районного комітету Профспілки за звітний період визнана задовільною. За результатами відкритого голосування головою Соборної районної організації Профспілки працівників освіти і науки України обрано Галущенко Валентину Миколаївну. Також було обрано делегатів на ХХ обласну звітно-виборну конференцію. Щиро вітаємо та бажаємо плодотворної праці!

 

sob_010920

sob-020920

sob_030920sob_040920sob_050920