Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

n_000820_228 серпня 2020 року відбулася серпнева педагогічна конференція у місті Новомосковську. Цьогоріч світ зіткнувся з новою реальністю. Пандемія COVID-19 змусила нас швидко перелаштуватись та нажаль, ми даємо старт і новому 2020/2021 навчальному року. Наше педагогічне зібрання відбулося онлайн.

Але, незважаючи на специфічний формат проведення нашої конференції, ми впевнені, що немає таких викликів, які не в змозі гідно прийняти педагогічна спільнота міста Новомосковська

В конференції приймали участь:

- Міський голова Літвіщенко В. І.

- Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тихонова О. С.

- Начальник управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради Падашуля Н. І.

- Голова НМОПП освіти і науки України Сергієнко Н. А.

- Представники Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, заступник начальника Новомосковського міськрайонного управління Головного управління ДСНС в Дніпропетровській області, директори дошкільної та загально середньої освіти, голови первинних профспілкових організацій та вчителі міста Новомосковська.

Сергієнко Наталія Андріївна – голова НМОПП освіти і науки України привітала колег з початком навчального року та зазначила що захист соціально-економічних, трудових прав та інтересів освітян міста залишається основним завданням Новомосковської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України у новому навчальному році.

Сьогодні міська організація Профспілки налічує 29 первинних профспілкових організацій із загальною чисельністю 947 членів. Протягом минулого року її кількісний склад збільшився на 97 спілчан.

Захист прав та інтересів педагогічних працівників відбувався у рамках колективної угоди між Новомосковською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України та управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради, укладеної на 2015-2020 роки. На сьогоднішній день всі положення Угоди ефективно виконуються. У 2019-2020 н.р. членам профспілки була надана дієва допомога з питань дотримання законодавства щодо виплат заробітної плати, надання соціальних відпусток, захист прав педагогічних працівників у період дії карантинних заходів.

Члени міської організації Профспілки брали активну участь у акціях протесту у м. Києві, м. Дніпрі проти антинародних, антипрофспілкових законопроектів. Неодноразово до міста Києва були направлені листи-протести. З членами профспілки проводилася постійна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо загроз для трудящих і профспілок, які несуть запропоновані владою законопроєкти.

У планах роботи міської організації Профспілки на новий навчальний рік – розробка нової угоди, яка буде підписана у 2021 році після розгляду нової Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Важливими напрямками роботи профспілки у 2020-2021навчальному році є:

- підтримка Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України щодо недопущення прийняття законопроєкту «Про працю», який характеризується профспілковим рухом як законопроєкт трудового рабства;

- підтримка партнерських ділових стосунків з місцевою владою, депутатським корпусом, управлінням освіти з метою подальшого захисту прав спілчан;

- саме важливе завдання піклування про кожного працівника незалежно від його стажу роботи, віку, посади.

Ніколаєва Н.М., заступник голови Новомосковської міської організації Профспілки

 

n_010820

n_020820

n_030820