Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

_00082028 серпня 2020 року у приміщення Межівської селищної ради відбулась серпнева нарада педагогічних працівників у формі Zoom – конференції, на яку були запрошені директори та голови профспілкових організацій Межівської ОТГ.

У роботі серпневої педагогічної наради взяла участь голова Межівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариса МАТЮХІНА, яка відзначила постійну підтримку працівників закладів освіти громади у питанні захисту їх соціально-економічних і трудових прав та інтересів, а також налагоджений соціальний діалог з місцевою владою, який сприяє конструктивній співпраці та може реалізувати справжній, дієвий захист спілчан.

У своєму виступі вона висловила занепокоєння стосовно невиконання постанови КМУ щодо підвищення доплати за престижність праці вчителя, дефіциту коштів на оплату праці працівників закладів та установ освіти у зв’язку підвищенням розміру заробітної плати з 01 вересня 2020 року.

 

Надія ЖОВНІР

заступник голови Межівського РК Профспілки

 

_010820a78cd5ac43716191

_020820