Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

_300У невичерпній спадщині духовної культури українського народу є особлива, винятково важлива її частина – вишивка. У травні в Україні святкують День вишиванки. Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка вишиванка – є головним оберегом людини. Святе покривання, яке найближче до тіла, - це, звісно, своя сорочка. В українців є такий вислів: «Народитися в сорочці» - бути щасливим у житті. Тому сорочка - це не лише частина нашого гардеробу, а певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини.

Вишиванку сприймають як символ єднання, солідарності і підтримки

Це дуже символічно сьогодні, у дні карантину. День вишиванок пройшов у первинній профспілковій організації комунального закладу «Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості».

Цього року все проходить по-іншому. Не проводяться масові заходи, дотримуються медичні рекомендації на період пандемії. От і ми, члени профспілки комунального закладу «Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості», підтримали онлайн-флешмоб #ФПУ у вишиванці , оголошений Федерацією Профспілок України (трішки послабивши карантинні заходи – не одягали захисних без масок,.. але нас зібралося менше, ніж 10 чоловік).

 

Ніна Самарська , голова Царичанського районного комітету Профспілки

 

_400

_400

2_400