Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

Відеоматеріали



Анонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

NK_00032017 березня в м. Новомосковську відбулася міська звітно – виборна профспілкова конференція. Міська організація нараховує 947 членів, на конференцію було обрано 37 делегатів. Зі звітною доповіддю виступила голова міської організації профспілки працівників освіти і науки України Наталія Андріївна Сергієнко. Також було заслухано звіт ревізійної комісії. В обговоренні взяли участь голови первинних профспілкових організацій.

За звітний період, а саме з 20.03 2015р. по 17.03.2020р., роботу міського комітету профспілки визнано задовільною.

На міській конференції одноголосно головою на новий термін було обрано Наталію Андріївну Сергієнко. Також кандидатуру Наталії Андріївни було обрано на обласну звітно-виборну конференцію та до складу обласного комітету профспілки працівників освіти і науки.

В кінці конференції голова міської організації Профспілки Сергієнко Н.А. нагородила кращі первинні профспілкові організації.

NK_020320

NK_010320

NK_030320

NK_040320

NK_050320