Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

m_00032020cУ приміщенні СКЗПО «Межівський будинок дитячої та юнацької творчості» відбулась ХХ звітно - виборна конференція Межівського районної організації Профспілки працівників освіти і науки України. 41 делегат від 35 профспілкових організацій, очільники відділів освіти, керівники закладів освіти та установ Межівського району достойно представили інтереси 1014 профспілчан. Жваво та активно пройшло обговорення доповіді голови Межівського райкому Профспілки працівників освіти і науки України, в якій була висвітлена система роботи по захисту прав та інтересів працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Наголошено, що основним з головних завдань районної організації Профспілки є збереження та зміцнення первинних профспілкових організацій в закладах та установах освіти.

У цілому робота Межівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України за звітний період визнана задовільною.

Шляхом відкритого голосування, одноголосно, головою Межівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України вибрана Лариса Іванівна Матюхіна.

Щиро вітаємо!

 

Жовнір Н.І.

заступник голови Межівського РК Профспілки

 

m_01032020

m_02032020

m_03032020

m_04032020

m_05032020