Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

NTU_00022026 лютого 2020 року відбулася XXVІIІ звітно-виборна профспілкова конференції Національного технічного університету "Дніпровська політехніка", на якій профспілковий комітет звітував про роботу за період з 18 березня 2015 року по 26 лютого 2020 року.

Під час конференції були заслухані доповіді голови первинної профспілкової організації Сала В.В. та голови ревізійної комісії профкому Денищенка О.В.

Необхідно відзначити лаконічність, сконцентрованість та конкретну націленість самих доповідей.

«Позитивні здобутки в освітянській сфері – це заслуга і студентських громадських організацій, ректорського корпусу, органів місцевих і обласних влад. Але фактом є те, що у вирішенні будь-якої проблеми галузі профспілка брала активну участь, займала послідовну, принципову позицію, з якою не може не рахуватися будь яка владна структура. І немала заслуга в цьому нашого багатотисячного колективу, – зазначив Валерій Вікторович. – Профком ініціював і брав участь в реалізації багатьох заходів, спрямованих на покращення умов праці і навчання, підвищення рівня безпеки праці і соціальної захищеності студентів та співробітників університету, покращення їх дозвілля, організації оздоровлення.

Необхідною умовою ефективної діяльності університету є мікроклімат в колективі. Серед багатьох чинників створення здорового мікроклімату – безумовне дотримання адміністрацією чинного законодавства, а з боку профкому – постійний за цим контроль. Профком не обмежує свою роботу тільки контрольними функціями. Ми намагаємось запобігати порушенням законодавства, розв’язувати проблемні питання ще до виникнення трудового конфлікту».

В обговоренні звітних доповідей взяли участь голова профбюро факультету будівництва, старший викладач Мандрікевич В.М.; студент Сорока В.В., голова ради студентів Інституту природокористування; Іонкін І.І., провідний інженер відділу договорів та матеріально-технічного забезпечення; проректор з науково-педагогічної і навчально-виховної роботи Хоменко Ю.Т.; декан факультету інформаційних технологій, професор Алексєєв М.О.; старший викладач, профгрупорг кафедри фізичного виховання та спорту Родінський В.О.

У своєму виступі ректор, академік НАН України, Півняк Г.Г. відзначив важливість наявності в Україні профспілок, які були і залишаються тією силою, що захищає гідність людей праці, і зазначив позитивну роль профспілкової організації і профспілкового комітету в житті університету.

Роботу профспілкового комітету за звітний період визнано задовільною.

Головою первинної профспілкової організації Національного технічного університету "Дніпровська політехніка" одноголосно обрано САЛА Валерія Вікторовича, заступником голови – ПОЛІЩУКА Олександра Борисовича.

 

NTU_010220

NTU_020220

NTU_030220

NTU_040220

NTU_050220