Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

zar_00020202Нарада керівників органів управління освітою та керівників закладів освіти району, селищної та сільських рад на тему «Ключові завдання розвитку освіти району в контексті концепції регіональної освітньої політики» відбулася в Царичанській районній державні адміністрації. Вона пройшла під керівництвом голови райдержадміністрації Саліженко Л.М., за участю голови районної ради Горбачової С.А., голови Царичанського райкому профспілки працівників освіти і науки України Самарської Н.І.

У ході подальшого професійного спілкування відбулося обговорення нового Закону України ”Про повну загальну середню освіту”. По даному питанню виступила голова РК профспілки Самарська Н.І. Вона звернула увагу на те, що певні законодавчі акти, серед них і Закон «Про повну загальну середню освіту», містить дискримінаційні та антиконституційні норми; визиває обурення педагогічних працівників Царичанського району, ставлячи під сумнів подальшу роботу вчителів-пенсіонерів.

Своїм виступом голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України підтримала «Хвилю гніву» - протестну акцію профспілок, яка в цей же день проходила по всій Україні.

 

 

Пилипенко Т.М. – заступник голови

Царичанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

 

zar_01022020_3

zar_030220202Resize_of_2