Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

MRK_00012020Щоразу переконуюся в тому, що наше буденне життя можна перетворити хоча б ненадовго в казку, і не просто казку, а різдвяну казку. Дякуємо координатору інклюзивного мистецького проєкту - концерту " Казка на білих лапах" пані Oksana Potimko та організатору пані Татьяна Романенко за чудову можливість почути вишукану музику і побувати на незабутньому різдвяному дійстві! Висловлюю слова вдячності людині, яка на один вечір стала чарівником і дала можливість освітянам Межівщини потрапити у світ краси і людяності, голові Межівської районної  організації Профспілки працівників освіти і науки України Матюхіній Л.І.

Відвідавши Дніпропетровську філармонію, ми стали учасниками пісенної Різдвяної програми « Казка на білих лапах», яку створено спільно з унікальним колективом української музичної культури «Піккардійською Терцією» та незрячими дітьми зі Львова, Дніпра, Рівного, Миколаєва, Івано-Франківська, Тернополя… «Піккардійське» багатоголосся та дитяча щирість – це бажання творити добро. Дійсно, наше життя – як чорно-біле поле, і коли бачиш, як дитячий світ поєднується з мистецтвом, ми ніколи не втратимо людяності, а наші серця будуть наповнюватися теплом, добром, співчуттям і небайдужістю.

Голова профспілкової

організації Межівської ЗШ І-ІІІ ст. №2

Ковалевська О.Л.

 

MRK_01012020

MRK_02012020

MRK_03012020

MRK_04012020