Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

mp_00111927 листопада відбувся пленум Межівського районного комітету  Профспілки. Нагальні питання пенсійного забезпечення, як турбують сьогодні членів Профспілки, були висвітлені головним спеціалістом Межівського відділу обслуговування громадян Матюхіною В.А.

Обговорювалися питання звітно виборних зборів у профспілкових комітетах та звітно-виборної конференції, проходження курсової перепідготовки педагогічними працівниками. Заслухали звіт бухгалтера РК Профспілки, щодо фінансових витрат. Доведено до відома повідомлення Міністра освіти і науки України та голови ЦК Профспілки щодо здійснення виплат освітянам.

Не забули, звісно і про Новорічні та Різдвяні свята.

 

Голова Межівського

райкому  Профспілки

Матюхіна Л.І

 

mp_011119

mp_021119mp_031119

mp_041119

mpo_051119