Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

rd_00101924 жовтня у Будинку профспілок відбулися загальні збори профспілкового активу закладів освіти м. Дніпро.

На порядку денному питання - обговорення законопроекту «Про загальну середню освіту» № 0901, розробленого Міністерством освіти і науки України та проекту Трудового кодексу.

Виступили голови районних організацій Профспілки працівників освіти і науки України м. Дніпро Виборова Світлана, Побережна Марія, Герховська Любов, Біленко Лідія, вони висловили справедливе обурення щодо законопроекту «Про повну загальну середню освіту» №0901, розробленого МОН та поправками до нього, внесеними народними  депутатами, а саме:

1. Переведення працівників пенсійного віку настроковий трудовий договір.

2. Встановлення 40-годинного робочого тижня для педагогічних працівників.

3. Скасування надбавок та доплат, у тому числі за вислугу років, престижність педагогічної праці, перевірку зошитів, сертифікацію, завідування кабінетом, класне керівництво, вчене звання, науковийступінь.

4. Встановлення доплат за виконання обов’язків педагога-наставника у граничному розмірі, а не фіксованому розмірі.

5. Введення обов’язкової сертифікації для педагогічних працівників.

Учасники загальних зборів профспілкового активу закладів освіти, молоді, спорту м. Дніпро висловили протест проти намірів народних депутатів звузити трудові, соціально-економічні гарантії працівників і заявили про застосування всіх можливостей для надійного захисту прав спілчан.

Виступив в.о. голови Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Борисович Козорог. Він висловив сподівання, що Міністр освіти і науки Ганна Новосад почує голос Профспілки і доповів про ризики прийняття Трудового кодексу.

Загальні збори профспілкового активу закладів освіти, молоді, спорту м. Дніпро постановили:

1. Підтримати позицію Центрального Комітету Профспілки працівників освіти і науки України щодо законопроекту «Про повну загальну середню освіту» № 0901, розробленого МОН та поправками до нього, який значно звужує трудові і соціально-економічні гарантії освітян і порушує ст. 22 Конституції України.

2. Направити рішення загальних зборів профспілкового активу закладів освіти, молоді, спорту м. Дніпро

- Президенту України Зеленському В.О.,

- До Верховної ради України,

- Голові Комітету з питань освіти, науки, та інновацій Бабаку С.В.,

- Міністру освіти і науки Новосад Г.І.

- Народним депутатам партії «Голос»,

- Народним депутатам партії «Слуга народу»,

- ЦК Профспілки працівників освіти і науки України,

- Дніпропетровському обкому Профспілки працівників освіти і науки України,

- Первинним профспілковим організаціям закладів освіти, спорту, молоді м. Дніпро.

3. Провести в первинних профспілкових організаціях загальні збори та обговорити законопроект «Про повну загальну середню освіту» № 0901, розроблений МОН та з поправками до нього. Направити рішення до районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

4. Профспілковий актив м. Дніпро підтримує освітян з м. Київ і готовий до активних дії.

5. Проект Трудового кодексу направлений на суттєве звуження прав працівників, порушує Конституцію України, тому наполягаємо на широкому громадському обговоренні та недопущенні звуження змісту та обсягу прав і свобод працівників.

 

Голови районних організацій

Профспілки працівників освіти і науки України м. Дніпро

 

rd_011019

rd_021019

rd_041019