Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

KK_001019Чергова звітно-виборна кампанія у Криворізькій районній організації Профспілки працівників освіти і науки завершилася. 18 жовтня відбулася районна конференція спілчан.

Учасниками конференції були не лише делегати від первинних профспілкових організацій, а й виконуючий обов»язки голови Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Борисович Козорог, заступник голови Криворізької районної ради Зоя Гнатівна Загородніх, начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА Ніна Юріївна Харчук.

На конференції не лише звітували про роботу райкому Профспілки протягом 5 років, а й накреслили шляхи подальшого розвитку організації, затронули і «болючі» проблеми сьогодення, зокрема низку законопроектів, що «звужують » права освітян.

Конференцією одноголосно затверджено райком Профспілки, втретє обрано головою районної організації Зарайську Нелю Миколаївну, делеговано представника на обласну конференцію.

Чекали на спілчан і грамоти: виконуючий обов»язки голови Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Борисович Козорог нагородив Червоношахтарську школу , як переможницю в конкурсі з охорони праці , грамотою та грошовою премією, голові райкому Профспілки, вручаючи грамоту, побажав і надалі працювати для покращення соціально-економічних та трудових прав освітян району; заступник голови Криворізької районної ради Зоя Гнатівна Загородніх вручила грамоти делегатам-керівникам комунальних установ та закладів освіти району.

Новий етап роботи розпочато!

KK_011019

KK_021019

KK_031019

KK_041019

KK_051019

KK_061019