Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

M-001019Осінь обережно прокладає свої стежки. Спадає спека, коротшають дні... Інколи «небо» плаче холодним дощем. Жовтневі дні стали прохолодні. Людська душа змінює настрій.

Завдання профспілки організувати для працівників такий відпочинок, щоб внутрішні ендорфіни створювали позитив і щастя в житті. Щастя багато не буває. Щоб розуміти життя - треба їздити світом. В першу чергу, треба відвідати кожен чарівний куточок своєї Батьківщини.

12 жовтня голова районної організації Профспілки Матюхіна Л.І. організувала такий захід, спогади про який, ще довго грітимуть душі 128 освітян Межівського району. Екскурсія до Еко Парку Фельдмана та парку Горького (м. Харків) - незабутні враження. Час проведений у прекрасних місцях разом з колегами залишиться у пам’яті назавжди. Від всіх подорожуючих, прийміть слова вдячності - це круто! Настрій супер. Дякуємо!!!

Директор

КЗО «Межівська загальноосвітня

школа І-ІІІ ст №1»

Козак Ю.В.

 

m_011019

M_021019_o

M_051019

M_031019