Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

M-001019Осінь обережно прокладає свої стежки. Спадає спека, коротшають дні... Інколи «небо» плаче холодним дощем. Жовтневі дні стали прохолодні. Людська душа змінює настрій.

Завдання профспілки організувати для працівників такий відпочинок, щоб внутрішні ендорфіни створювали позитив і щастя в житті. Щастя багато не буває. Щоб розуміти життя - треба їздити світом. В першу чергу, треба відвідати кожен чарівний куточок своєї Батьківщини.

12 жовтня голова районної організації Профспілки Матюхіна Л.І. організувала такий захід, спогади про який, ще довго грітимуть душі 128 освітян Межівського району. Екскурсія до Еко Парку Фельдмана та парку Горького (м. Харків) - незабутні враження. Час проведений у прекрасних місцях разом з колегами залишиться у пам’яті назавжди. Від всіх подорожуючих, прийміть слова вдячності - це круто! Настрій супер. Дякуємо!!!

Директор

КЗО «Межівська загальноосвітня

школа І-ІІІ ст №1»

Козак Ю.В.

 

m_011019

M_021019_o

M_051019

M_031019