Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

M_001019День вчителя – світлий і радісний, хвилюючий і святковий. Для кожного педагога, який сіє в дитячі душі мудре, добре, вічне, дарує їм свою любов, навчає милосердю – цей день є особливим.

З професійним святом колектив Будинку дитячої та юнацької творчості привітала директор Черепаха Олена Володимирівна : «Маю зазначити, що кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій неповторний талант, що заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час.»

Голова профспілкового комітету Воскобойник Надія Ізатулівна . побажала колегам, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей.

В цей святковий день слова щирої шани та найкращі побажання звучали для ветеранів - позашкільників – Яківець Валентини Іванівни, Зражевського Миколи Семеновича, Дубової Любові Андріївни. Наш візит для них був неочікуваним сюрпризом. Підтвердженням цьому є слова вдячності колишнього директора Будинку творчості Валентини Іванівни : «Дуже приємно, а ще якось незвично і щемно вразливо: я ще – ВЧИТЕЛЬ. Дякую, мої милі колеги, спасибі голові Межівської організації профспілки працівників освіти і науки України Матюхіній Ларисі Іванівні за шану та увагу! Миру вам, злагоди, натхнення, здоров’я, творчих злетів і наснаги!»

 

Голова профспілкової організації  Н.І.Восокбойник

 

M_0101019

m_0210190875

M_031019

M_0410190884