Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

nov_001019

Свята і праведна твоя дорога. І ти на ній чимало літ!

Ти справжній вчитель – це від Бога! І ти не йдеш – летиш у світ!

Натхненний, справедливий, світлий ти досягаєш висоти.

І ніби зірочка розквітла ведеш дітей в нові світи.

Хоч й нелегка твоя дорога, та серце вибрало таку.

Ти є учителем від Бога, хоч маєш долю нелегку.

2 жовтня 2019 року у м. Новомосковська відбулося чудове свято з нагоди Дня працівників освіти. В цей день найтепліші, найщиріші вітання звучали для педагогів міста! Талановиті учні талановитих вчителів подарували свої виступи, привітавши присутніх зі святом!

За особисті досягнення та сумлінну працю на урочистому заході було нагороджено найкращих педагогів.

Зі словами вітання до освітян звернулися начальник управління освіти Людмила Анатоліївна Грицків та голова міської профспілкової організації Наталія Андріївна Сергієнко .

Особливі слова підтримки та побажання професійних успіхів пролунали в адрес молодих педагогів, які провели в цьому році свій перший у житті урок. В цей святковий день 11 молодих вчителів отримали посвідчення «Молодий спеціаліст» та подарунки від профспілкової організації міста .

Немає нічого прекраснішого в житті, ніж вчитися, відкривати нові обрії знань. Вчитель для кожного з нас – це назавжди, бо колишніх вчителів не буває. Наше місто пишається вами, шановні педагоги. Пишається вашим талантом, майстерністю, вашою вічною відданістю учням.

Н. А. Сергієнко,

Голова Новомосковської міської організації Профспілки

 

nov_011019

nov_021019

 

nov_041019

nov_051019