Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

m_00101965233614848_o

Осінь заблудилась в парках Межової,

вмила листя дощиком, пензлик в фарбу

опустила і розфарбувала його вміло - дуже мило..

Вчитель – скільки тепла та вдячності в цьому слові. Вчитель – професія не на рік чи два. Вчитель – професія на все життя. Вчительська доля… така велична і скромна, така талановита і проста, така вимоглива і добра.. Працювати вчителем – Божий дар, дуже наполеглива та відповідальна постійна праця над собою. 04 жовтня 2019 року в закладах освіти Межівського району відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників освіти.

Зі словами вдячності та найкращими побажаннями педагоги та учні шкіл привітали вчителів-пенсіонерів з осіннім святом. Теплі посмішки та сяючі очі радо зустрічали гостей.

Бути вчителем, тренерем, вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, людяністю.

Хочеться висловити слова вдячності за подаровані роки праці, за турботу та терпіння. Нехай ваші життєві дороги й надалі встеляються тільки щастям! Нехай міцніє добро, здоров’я та добробут. Хай завжди квітнуть проліски у ваших добрих душах!

Профспілкові колективи висловлюють найтепліші слова подяки президії Межівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України за сприяння щодо проведення святкування Дня працівників освіти.

Від щирого серця бажаємо всім працівникам закладів освіти творчого натхнення, взаєморозуміння, здійснення всіх задумів. Нехай улюблена справа приносить задоволення і радість та надихає на нові перспективи і дарує повагу оточуючих людей!

 

З листа

голови профспілкового колективу

СКЗПО «Межівська ДЮСШ» Галина Ткаченко

 

m_011019019451666432_o

m_0210198_n

m_031019_n

m_0410196358649856_n

m_05101993766010880_o