Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

000919_2019«За той рекой, за той березкой, стоял тогда косматый лес. За той зарей, за той полоской, спустилась ночь, а день исчез…». Саме з піснею «За той рекой» ще в далекому 1990 році відомий радянський співак, музикант та композитор Олександр Барикін став лауреатом минулосторічного загальнорадянського пісенного конкурсу «Пісня року-1990». Таке враження, що легендарний лідер рок-гурту «Карнавал» створив хіт, перебуваючи в наших мальовничих приорільських краєвидах Магдалинівщини (територія березового гаю Чернеччинського лісу). Саме ця пісня невипадково стала своєрідним гімном освітянського спортивного туризму, яка вкотре запросила та сповістила про початок цьогорічного міжрайонного спортивно-туристичного зльоту.

То ж, в рамках проведення Дня фізичної культури і спорту та Всесвітнього дня туризму 20 та 21 вересня 2019 року зібралися освітяни-туристи – ті, хто не байдужий до здорового способу життя. Як і в попередні роки, цей захід проводився з метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, подальшої пропаганди та популяризації спортивного туризму серед працівників освіти, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів, формування знань, вмінь та навичок виживання в складних природних умовах, сприяння підвищенню безпеки і охорони навколишнього середовища, покращення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в освітніх закладах, виявлення кращих спортсменів та команд для підготовки та участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Цьогорічний туристський зліт зібрав дружні колективи 12 закладів та установ освіти: Дмухайлівського, Заплавського, Магдалинівського, Новопетрівського, Шевського ЗСО І-ІІІ ст., Першотравенського, Почино-Софіївського НВК. Освітні заклади Личківської ОТГ представляла команда Бузівського ЗСО І-ІІІ ст. Гостьовий склад в цьому році представляли збірні команди освітян Магдалинівського ПТУ-88, Новомосковського району, КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» та Криворізького району.

На урочистому відкритті зі словами привітання до присутніх звернулися Пащенко С.О., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Личківської сільської ради; Руденко І.П., голова Магдалинівської РО Профспілки працівників освіти і науки України; Лаврова Л.В., завідуюча кафедри виховання, культури здоров’я, професійної та позашкільної освіти, доцент, кандидат філософських наук КЗВО «ДАНО» ДОР», які побажали всім присутнім з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту, Всесвітнього дня туризму здоров’я, миру, щастя, добра, творчих здобутків на професійній ниві, соціальних гарантій та туристського настрою.

Хвилиною мовчання було вшановано п’яту річницю світлої пам’яті про Володимира Максимовича Івочки, колишнього голови Магдалинівської РО Профспілки працівників освіти і науки України; Анатолія Івановича Сипала, колишнього вчителя фізичної культури Магдалинівської ЗОШ І-ІІІ ст., головного судді змагань; Віталія Анатолійовича Кандели, колишнього директора Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст. та методиста РМК відділу освіти райдержадміністрації; Ніну Іванівну Синявську, колишнього директора Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст., які постійно були одними з головних організаторів спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів серед працівників освітньої галузі в районі та в області. Царство їм небесне!

Після проведеного жеребкування, за участю представників команд та суддівської колегії, розпочалися VІ міжрайонні змагання зі спортивного туризму пам’яті Івочки В.М. Дводенна програма змагань включала 6 видів програми: чотири естафетних види: «Смуга перешкод», «Орієнтування в спортивному лабіринті», «Експромт», «Туристські навички» й два конкурсних види – «Кашовари» та «Художня самодіяльність».

Переможцями та призерами цьогорічних змагань по видах програми стали:

- «Естафета «Смуга перешкод»:

1-е місце – КЗВО «ДАНО» ДОР»;

2-е місце – Заплавський ЗСО І-ІІІ ст.;

3-є місце – Новомосковський район;

- «Естафета «Орієнтування в спортивному лабіринті»:

1-е місце – Заплавський ЗСО І-ІІІ ст.;

2-е місце – Новомосковський район;

3-є місце – Шевський ЗСО І-ІІІ ст.;

- «Естафета «Експромт»:

1-е місце – Почино-Софіївський НВК;

2-е місце – Новомосковський район;

3-є місце – Криворізький район;

- «Естафета туристських навичок»:

1-е місце – Новомосковський район;

2-е місце – КЗВО «ДАНО» ДОР»;

3-є місце – Дмухайлівський ЗСО І-ІІІ ст.;

- «Конкурс кашоварів»:

1-е місце – Першотравенський НВК, Магдалинівське ПТУ-88, КЗВО «ДАНО» ДОР»;

2-е місце – Бузівський ЗСО І-ІІІ ст., Почино-Софіївський НВК, Новомосковський район;

3-є місце – Магдалинівський ЗСО І-ІІІ ст., Новопетрівський ЗСО І-ІІІ ст., Шевський ЗСО І-ІІІ ст.;

- «Конкурс художньої самодіяльності»:

1-е місце – Бузівський ЗСО І-ІІІ ст., Магдалинівський ЗСО І-ІІІ ст.;

2-е місце – Почино-Софіївський НВК, Шевський ЗСО І-ІІІ ст.;

3-є місце – Заплавський ЗСО І-ІІІ ст., Новомосковський район.

На завершення змагань були підведені підсумки, проведено нагородження переможців та призерів подяками, грамотами, медалями, кубками та призами як в індивідуальному, так і в командному заліку. Жодна з команд не залишилася без нагород, призів та відзнаки. За підсумковими результатами в загальнокомандному заліку цьогорічний п’єдестал мав такий вигляд. Так ІІІ-є місце зайняв колектив освітян КЗВО «ДАНО» ДОР» (представник команди Андрющенко Т.Г.). На ІІ-му місці команда освітян Заплавського ЗСО І-ІІІ ст. (представник команди Бойко В.В.). Переможцем «Освітянського туризму-2019» та володарем Кубку зі спортивного туризму пам’яті В.М.Івочки стала дружня команда освітян Новомосковського району (представник команди Трумбаль П.М.).

Також, започаткований в минулому році Кубок «За крок до п’єдесталу» було вручено команді освітян Криворізького району (представник команди Воронько М.М.), яка в остаточному заліку посіла 4 місце.

Усі команди-учасниці змагань завдячують своїм керівникам та головам профспілкових комітетів, спонсорам за сприяння в організації, підготовці та участі в туристських змаганнях 2019 року.

Користуючись можливістю, вітаємо всіх освітян з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти! Бажаємо всім вам міцного здоров’я, миру, добра, тепла, радості, любові, щастя, перемог, творчих успіхів, соціального захисту та гарантій, всього самого найкращого в житті! Нехай у всіх нас завжди буде по-більше позитиву. До нових зустрічей на спортивних майданчиках та туристських стежинах. Зі святом, шановні колеги-освітяни!

 

І.Руденко.,

голова РО Профспілки

працівників освіти

 

 

010919_2019-09-21_20-44-29

020919_2019-09-21_20-29-45

030919_2019-09-21_20-44-55

040919_245

050919_232