Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

zar_000919В Царичанській об’єднаній територіальній громаді відбулася серпнева конференція, яка традиційно була і є своєрідним тріумфом педагогічної майстерності, точкою відліку нового етапу навчального життя, часом визначення нових векторів діяльності та пріоритетів розвитку освітньої галузі на найближчу перспективу.

На конференції піднімалися питання ключових складових освітнього реформування: реалізація Нової української школи (НУШ); удосконалення дошкільної освіти; докорінні зміни у підходах до інклюзивної освіти; виведення на новий рівень системи позашкільної освіти.

У роботі педагогічної конференції взяли участь голова Царичанської селищної ради, представники органів місцевого самоврядування, керівники установ та організацій, педагогічні працівники закладів освіти Царичанської селищної ради.

Слова привітання прозвучали і від імені Царичанського райкому профспілки працівників освіти і науки України. Голова районної організації Самарська Н.І. зупинилася на питаннях захисту працівників закладів освіти виконкому Царичанської селищної ради. Адже соціальний захист вчителя, вихователя, технічного працівника - це спільна турбота влади та профспілки. У своєму виступі вона відмітила, що не варто називати зараз всі пункти вимог, висунутих освітянами на Акціях протесту, які неодноразово відбувалися у 2018 році. Всі вони спрямовані на покращення умов праці і життя педагогічних працівників, на збільшення фінансування освіти, що в свою чергу – забезпечить якість і виховання наших дітей. Результати «протестної» діяльності усі вже потрошку бачать і відчувають. Всі дії реальні.

«Так, ми не встигаємо за вимогами часу, і поки не можемо діяти на випередження ситуації. Але знаю одне – профспілки і надалі будуть консолідуватися задля встановлення справедливих соціальних гарантій працюючих в нашій галузі» - запевнила голова Царичанського РК профспілки працівників освіти і науки України.

Особливі слова привітання від Царичанського райкому профспілки працівників освіти були адресовані педагогам, які відмічають ювілей свого педагогічного та профспілкового стажу. Вони нагороджені Грамотами райкому профспілки та грошовими винагородами.

 

Самарська Н.І. - голова Царичанської районної організації Профспілки

 

zar_0209193608

zare_010919f__3089zar_03091910

zar_040919f_8