Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

nov__144429 серпня 2019 року в Новомосковську відбулася міська конференція працівників освіти «Рік змін Нової української школи та визначення стратегічних напрямків розвитку освіти м. Новомосковська у 2019 – 2020 навчальному році».

У роботі конференції взяли участь заступник міського голови Ольга Сергіївна Тихонова, начальник управління освіти Людмила Анатоліївна Грицків, голова Новомосковської міської профспілкової організації Наталія Андріївна Сергієнко, працівники управління освіти, методичного кабінету, директори закладів освіти, педагоги, члени профспілкової організації освітян міста Новомосковська. Пленарна частина конференції складалася з шести питань. Одним з експертів з актуальних питань була голова Новомосковської міської профспілкової організації працівників освіти і науки Наталія Андріївна Сергієнко. У своєму виступі Наталія Андріївна зазначила, профспілка є ключовою ланкою демократичних засад взаємодії усіх учасників освітнього процесу. Це важливий інститут громадянського суспільства, який захищає права і свободи освітян в епоху реформ та змін. Нова українська школа - це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Це зміни, які відбуваються зараз. А вони можливі лише у плідній співпраці міської влади, профспілкової організації, директорів, учителів, учнів та батьків. Бо у педагогів міста єдина мета - успішна, ефективна українська школа. Саме тому потужна та впливова профспілка стає невід’ємним атрибутом цивілізованої держави.

Голова також окреслила завдання організації щодо подальшого зміцнення та нарощування профспілкового членства, захисту прав освітян в умовах реформування.

Зміни у житті країни спонукають профспілки до пошуку нових форм правозахисної роботи. Профспілка повинна відповідати вимогам часу та очікуванням освітян.

 

Сергієнко Н.А. - голова Новомосковської міської організації Профспілки

 

njv_010919

nov_020919

nov_030919