Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

m_00051956865787904_nОхорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя учнів і працівників залежить від кожного, хто бере участь в освітньому процесі. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві - це запорука збереження здоров’я працівників та найціннішого — людського життя.

Щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці встановлений з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобіганням нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві. За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2019 році девізом цього дня є «Безпечне та здорове майбутнє праці».

У КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» МСР» було проведено такі заходи з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні:

1. Тематичні зустрічі з трудовим колективом, інформаційна година «Безпечне та здорове майбутнє праці», засідання за круглим столом «Виробничі ризики та їх вплив на безпеку праці», тренінг «Права працівників в сфері безпеки праці»;

2. Відкриті уроки для учнів 5-11 класів, позакласні та виховні заходи під назвою «28 квітня – День охорони праці;

3. Поновлено куточки, стенди з охорони праці та розміщено на них матеріали за тематикою: «Безпечне та здорове майбутнє праці»;

4. Проведено виставку тематичних малюнків «Охорона праці очима дітей»;

5. Проведено перевірку наявності та дотримання інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідність вимогам та правильність ведення журналів реєстрації інструктажів;

6. Проведено перевірку виконання положень розділу з охорони праці у колективному договорі.

 

 

Голова профспілкового комітету КЗО

«Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст» МСР» Т.В.Янченко

Resize_of_IMG_1620

m_0205197895042006294986752_n

Resize_of_59022905_574723239689491_7829931856865787904_n