Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

Resize_of_Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Уперше цей день відзначався у 2003 році.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці. В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» й відзначається згідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. З розвитком автоматизації та механізації виробництва полегшилася праця, але одночасно підвищилася небезпека для життя здоров’я працюючих. Так щорічно в Україні у процесі суспільного виробництва травмується майже 35 тис. осіб, з них приблизно 1.4 тис. гине.

У Жовтянській ЗШ І-ІІ ст. учителями української мови Явдокимовою Валентиною Олександрівною та Ісаєвою Оленою Іванівною були проведені заходи, присвячені Дню охорони праці.

Важливим кроком у житті людини є вибір професії. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Таку працю вона виконуватиме залюбки й найкраще. Це принесе користь людині й суспільству.

Велику увагу приділили вибору майбутньої професії: переваги, особливості, уподобання. Ознайомилися із небезпечними ситуаціями, що можуть статися на роботі. Закріпили знання про попереджувальні знаки, місця, в яких вони розміщуються.

Знаючи, що 28 квітня День охорони праці, в 6 класі було проведено урок, який допоміг нам повторити те, з чим ми зустрічалися під час уроків праці та фізкультури. Провели бесіди з техніки безпеки перед канікулами.

Була проведена екскурсія до місцевої аптеки. Учні отримали цікаву інформацію про професію фармацевта. Працівник аптеки розповіла про свою професію та небезпеки для життя, на які необхідно звертати увагу.

Цей захід допоміг дітям осмислити ще раз важливість питання охорони праці. Зустріч з працівником аптеки позитивно вплинула на свідомість учнів 6-8 класів.

Учні усвідомили, що безпечна праця – крок у щасливе майбутнє.

 

Голова профкому Жовтянської ЗШ І-ІІ ст. П’ятихатського району Ісаєва О.І.

 

p_010519

p_020519