Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

mv-000519IMG_32847 травня на Межівщині відбувся традиційний велопробіг місцями бойової слави присвячений Дню Пам’яті, Дню Примирення та Перемоги у Другій світовій війні. З ініціативи голови Межівського райкому Профспілки працівників освіти Матюхіної Л.І. у заході активну участь прийняли члени профспілки закладів освіти Межівської ОТГ.

Учасники велопробігу відвідали пам’ятник загиблим воїнам 23-го танкового корпусу, Братські могили невідомих солдат, могилу воїна-учасника АТО Кулиненка Олега і завершила його біля меморіалу Слави у центральному парку селища. Біля кожного пам’ятного знаку освітяни (учасники велопробігу) вшановували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладали квіти.

Велопробіг об’єднав людей різних поколінь та ще раз довів, що ми єдині в прагненні миру, перемоги та благополуччя на нашій землі. У цей день ми низько вклоняємося та віддаємо глибоку шану жителям Межівщини, які самовіддано воювали на фронті.

 

Голова РК Профспілки Матюхіна Л.І.

 

mv_010519IMG_3115

mv-020519_3277

mv_030519_3283

mv_060519_3316

mv-050519_3094