Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

000519__Svocka7 травня виповнилося 5 років світлої пам’яті вчителя, колеги, друга, профспілкового лідера освітян Магдалинівщини, колишнього члена президії Дніпропетровського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України ІВОЧКИ ВОЛОДИМИРА МАКСИМОВИЧА (07.08.1946 – 07.05.2014).

 

За своєю освітою Івочка Володимир Максимович – вчитель, за спеціальністю – «фізична культура». Крім своїх основних обов’язків по представництву та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, «Максимович», а саме так в більшості його звали колеги-спілчани, велику увагу приділяв фізкультурно-оздоровчій та спортивно-масовій роботі серед працівників освіти та членів їхніх родин. Тому, в знак шани про світлу пам'ять Володимира Максимовича, в районі щорічно восени традиційно проводяться змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти, які давно вже стали міжрайонними.

Яскравому прикладу життю та професійній діяльності Івочки Володимира Максимовича присвячені слова колективу авторів, педагогів Дмухайлівського ЗСО І-ІІІ ст.:

 

«Твій світлий образ прикладом нам служить:

Спокійний, сильний, завжди вольовий.

І серце наше знову й знову тужить.

А вірить хочеться, що з нами ти, живий.

Що знову ти піднімешся на сцену

І привітаєш від душі і щиро.

І скажеш: «Всі шкільні проблеми

Ми разом вирішимо. Всім бажаю миру!»

І в профспілках твій голос був вагомий.

Завжди відстоював права спілчан.

До всіх проблем ніколи не байдужий.

Із року в рік завжди нас захищав.

В річницю пам’яті хай педагог згадає

Тебе таким, як в вічність ти пішов.

Твоя душа хай з миром спочиває,

Ти з гідністю життя своє пройшов.»

 

Світлі спогади про Володимира Максимовича Івочку назавжди залишаться в наших серцях.

 

Президія Магдалинівського РК Профспілки

працівників освіти і науки України