Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

s_000419C01836Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

Для об’єктивного та кваліфікованого захисту прав працюючих та здійснення профспілками громадського контролю за додержанням роботодавцем законодавства про охорону праці необхідно забезпечити якісне навчання з питань охорони праці на всіх рівнях профспілкового руху.

У рамках тижня охорони праці за ініціативи Соборної районної організації Профспілки працівників освіти і науки України у м. Дніпро 16.04.2019 року відбувся семінар – навчання голів первинних профспілкових організацій з охорона праці. Було запрошено викладача НТУ Лозу В.Г. , який прочитав цікаву та корисну лекцію.

Темами заняття були – розгляд нормативної бази і законодавчих ініціатив та їх обговорення, поглиблене вивчення особливостей здійснення громадського контролю, ознайомлення з міжнародними стандартами у сфері безпеки та гігієни праці.

Учасники семінару отримали необхідну інформацію, мали змогу задавати питання і отримати вичерпні відповіді. Профспілковий актив висловлює вдячність викладачу Лозі В.Г. за змістовне навчання та надання консультацій з питань охорони праці.

 

 

 

В.о. Голови Соборної районної організації

Профспілки працівників освіти і науки

України у м.Дніпро В.М. Галущенко

 

s_0110419DSC01857

s_020419_DSC01836

s_030419_DSC01855

s_060419DSC01828