Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

N_000419IMG_20190409_140812_529Профспілка працівників освіти і науки України одним із пріоритетних напрямків своєї роботи визначила захист соціально-економічних прав членів. Згідно плану роботи міського комітету Профспілки працівників освіти і науки України відвідали обласний театр опери та балету.

Заряд позитивних емоцій отримали члени Профспілки міста Новомосковська доторкнувшись до високого мистецтва 7 квітня в театрі опери та балету в місті Дніпро.

Спілчани мали змогу переглянути і чудову гранд – оперу «Аїда» в Дніпропетровському оперному театрі. Св’ято музики подарувала оперна трупа театру – солісти опери, симфонічний оркестр та артисти мімансу. В цей вечір співали: Аїда – Олена Самойлова, Амнерис – Ольга Ус, Амонасро – Олександр Форкуша.

Та запрошені артисти – Ауреліо Гримальди (Італія) в партії Радамеса та дерижер Мирон Юсипович (Львів) радували глядацьке серце/

Після закінчення вистави  чесно кажучи, не хотілося залишати зал і стіни театру. Всі присутні були задоволенні тим, що доторкнулися до прекрасного.

 

Голова Новомосковської  міської організації Профспілки Н.А.Сергієнко

N010419_16123c0222682820a5afae1998fe870d-V_1

N020419_85dca4dc19724728eeb0eefb07275348-V