Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

pavl_000419Завдання Профспілки не тільки організація дозвілля , а і підвищення кваліфікації освітян. Канікули для вчителів м. Павлограду почались з навчання та відпочинку. 35 освітян міста відвідали тренінг «Вчителі майбутнього», який проходив м. Дніпро 23.03.2019 р.

Приємно усвідомлювати, що вже багато чого застосовується в своїй роботі. Але кожен з них прагне бути більш ефективним, цікавим та зрозумілим для дітей і батьків. Вони отримують задоволення не лише від результату роботи, а перш за все, від процесу.

Запалюємось самі та запалюємо інших.

 

Рєзніков О.Б. голова Павлоградського міського комітету Профспілки

 

 

 

pavl__0020419

pavl_0030419

pavl_050419