Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

Новомосковська міська організація профспілки працівників  освіти і науки 6 жовтня для членів первинних профспілкових організацій організувала поїздку до Харківського Екопарку Фельдмана.

Територія парку – найкраще місце для яскравого та активного відпочинку. На базі парку створені: реабілітаційний центр для дітей і підлітків з особливими потребами, служба порятунку диких, екзотичних та свійських тварин, дитяча еколого-натуралістична академія, клуб біологів та кінологів, конно - спортивна школа. Саме в цьому надзвичайно красивому парку відбулося відкриття щорічного традиційного балу хризантем, свідками якого стали представники профспілки нашого міста.

В цьому році до цього свята було висаджено 40 000 різних квітуючих кущів хризантем. Ми мали змогу помилуватися створеними з квітів фігурами тварин, казкових героїв, яскравими флористичними композиціями. Під час екскурсії протягом дня в різних куточках парку відбулися концерти «живої музики», виступи музично-танцювальних колективів. Ця чудова експозиція продовжиться ще місяць. Ми отримали незабутні враження і запрошуємо всіх бажаючих обов’язково відвідати цю квіткову феєрію хризантем. Дякуємо міському профспілковому комітету за чудову змогу стати свідками такої краси.