Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

4 жовтня, у залі культурно - дозвільницького центру «Мир» відбулася міська святкова урочистість з нагоди Дня вчителя. Освітян з професійним святом привітали перший заступник міського голови В.С. Мовчан, начальник відділу освіти І.В. Дем’яненко, голова міської організації профспілки  працівників освіти і науки  О.Б. Рєзніков .

За багаторічну плідну працю Голова Павлоградської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Рєзніков О.Б. отримав відзнаку «За заслуги перед містом ІІ ступені».

Кращім працівникам галузі, окрім матеріальної премії в розмірі 2500,00 грн були вручені медалі «Лауреат педагогічної премії м. Павлограда» і нагороди Міністерства освіти України .

Голова Павлоградської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Рєзніков О.Б. вручив ордена «За розбудову України» Коміссарчук А.І. та Підплетько Л.А. медаль «За відданість справі», отримали Гордієнко О.О.,Сунцова Н.О,Янц Ю.М.,медаль «За сумлінну працю» Бондар Т.В.,Несвіт К.М. Воробйова М.І. Аленічева Н.І.

Велику концертну програму для освітян підготував колектив Центру творчості дітей та юнацтва , який очолює заслужений працівник освіти Міхоношина Л.Г.