chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

001018_1-2В рамках проведення Дня фізичної культури і спорту та Всесвітнього дня туризму, в мальовничому куточку Приорілля Магдалинівщини, на території березового гаю Чернеччинського лісу, на два дні 21 та 22 вересня 2018 зібралися освітяни-туристи – ті, хто не байдужий до здорового способу життя. Як і в попередні роки, цей захід проводився з метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, подальшої пропаганди та популяризації спортивного туризму серед працівників освіти, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів, формування знань, вмінь та навичок виживання в складних природних умовах, сприяння підвищенню безпеки і охорони навколишнього середовища, покращення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчально-виховних закладах, виявлення кращих спортсменів та команд для підготовки та участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Цьогорічний туристський зліт зібрав дружні колективи 17 закладів та установ освіти: Дмухайлівського, Кільченського, Котівського, Личківського, Оленівського, Чернеччинського ЗСО І-ІІІ ст., Євдокіївської філії І-ІІ ст. Магдалинівського ЗСО І-ІІІ ст., об’єднаної команди Заплавського ЗСО І-ІІІ ст. та Заплавського ЗДО, об’єднаної команди Поливанівського ЗСО І-ІІІ ст. та Поливанівського ЗДО, Мар’ївського, Першотравенського та Почино-Софіївського НВК, Личківського ЗДО. Гостьовий склад в цьому році представляли збірні команди освітян Магдалинівського ПТУ-88, Новомосковського району, КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» та м. Тернівка.

На урочистому відкритті зі словами привітання до присутніх звернулися Коваль О.І., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Магдалинівської райдержадміністрації, Руденко І.П., голова Магдалинівської РО Профспілки працівників освіти і науки України, Лаврова Л.В., завідуюча кафедри виховання, культури здоров’я, професійної та позашкільної освіти, доцент, кандидат філософських наук КЗВО «ДАНО» ДОР», які побажали всім присутнім з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту, Всесвітнього дня туризму здоров’я, миру, щастя, добра, творчих здобутків на професійній ниві, соціальних гарантій та туристського настрою.

Хвилиною мовчання було вшановано світлу пам’ять про В.М. Івочки, колишнього голови Магдалинівської РО Профспілки працівників освіти і науки України, А.І. Сипала, колишнього вчителя фізичної культури Магдалинівської ЗОШ І-ІІІ ст., головного судді змагань, В.А. Кандели, колишнього директора Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст. та методиста РМК відділу освіти райдержадміністрації, Н.І. Синявську, колишнього директора Першотравенської ЗОШ І-ІІІ ст., які постійно були одними з головних організаторів спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів серед працівників освітньої галузі в районі та в області. Царство їм небесне!

Після проведеного жеребкування, за участю представників команд та суддівської колегії, розпочалися V змагання зі спортивного туризму пам’яті Івочки В.М. Дводенна програма змагань включала 6 видів програми: три естафетних види: «Смуга перешкод», «Туристські навички», «Експромт» й три конкурсних види – «Кашовари», «Художня самодіяльність» та «Капітани».

Переможцями та призерами цьогорічних змагань по видах програми стали:

- «Естафета «Смуга перешкод»:

1-е місце – Магдалинівське ПТУ-88;

2-е місце – м. Тернівка;

3-є місце – Котівський ЗСО І-ІІІ ст.;

- «Естафета туристських навичок»:

1-е місце – Дмухайлівський ЗСО І-ІІІ ст.;

2-е місце – КЗВО «ДАНО» ДОР»;

3-є місце – Заплавський ЗСО І-ІІІ ст./Заплавський ЗДО;

- «Естафета «Експромт»:

1-е місце – м. Тернівка;

2-е місце – Почино-Софіївський НВК;

3-є місце – Заплавський ЗСО І-ІІІ ст./Заплавський ЗДО;

- «Конкурс кашоварів»:

1-е місце – Котівський ЗСО І-ІІІ ст., Личківський ЗДО, Магдалинівське ПТУ-88;

2-е місце – Дмухайлівський ЗСО І-ІІІ ст., м. Тернівка, Новомосковський район;

3-є місце – Заплавський ЗСО І-ІІІ ст./Заплавський ЗДО, Кільченський ЗСО І-ІІІ ст., Личківський ЗСО І-ІІІ ст.;

- «Конкурс художньої самодіяльності»:

1-е місце – Чернеччинський ЗСО І-ІІІ ст., Євдокіївська філія І-ІІ ст. Магдалинівського ЗСО І-ІІІ ст.;

2-е місце – Оленівський ЗСО І-ІІІ ст., Почино-Софіївський НВК;

3-є місце – Поливанівський ЗСО І-ІІІ ст./Поливанівський ЗДО, КЗВО «ДАНО» ДОР»;

- «Конкурс капітанів»:

1-е місце – Годзь Сергій (Магдалинівське ПТУ-88);

2-е місце – Зборщик Олександр (м. Тернівка);

3-є місце – Суббот Василь (Личківський ЗДО).

На завершення змагань були підведені підсумки, проведено нагородження переможців та призерів подяками, грамотами, медалями та призами як в індивідуальному, так і в командному заліку. Жодна з команд не залишилася без нагород, призів та відзнаки. За підсумковими результатами в загальнокомандному заліку цьогорічний п’єдестал мав такий вигляд. Так ІІІ-є місце зайняв колектив освітян Магдалинівського ПТУ-88 (представник команди Баранник А.С.). На ІІ-му місці команда освітян Котівського ЗСО І-ІІІ ст. (представник команди Полішко Ю.В.). Переможцем «Освітянського туризму-2018» та володарем Кубку зі спортивного туризму пам’яті В.М.Івочки стала дружня команда освітян м. Тернівка (представник команди Куслій Н.Т.).

Також, започаткований в цьому році «Кубок «Прогресу» (без врахувань результатів команд-призерів) було вручено команді освітян Почино-Софіївського НВК (представник команди Верчук В.В.), яка в остаточному заліку зробила відчутний крок вперед у підсумковій турнірній таблиці змагань (+8) в порівнянні з минулим роком і посіла 4 місце.

Організаційний комітет по проведенню міжрайонних змагань зі спортивного туризму дякує за сприяння, підтримку та допомогу в організації проведення даного заходу адміністрації відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, президії РО Профспілки працівників освіти і науки України, бригаді суддів та секретарів з числа працівників відділу освіти, вчителів фізичної культури ЗСО, тренерів-викладачів ДЮСШ, працівників РБДТ. Особлива подяка Кучубу В.І. (с. Першотравенка) та Тесленку В.В. (смт. Магдалинівка) за музичне озвучення даного заходу.

Усі команди-учасниці змагань завдячують своїм керівникам та головам профспілкових комітетів за сприяння в організації, підготовці та участі в туристських змаганнях 2018 року.

Користуючись можливістю, вітаємо всіх освітян з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти! Бажаємо всім вам міцного здоров’я, миру, добра, тепла, радості, любові, щастя, перемог, творчих успіхів, соціального захисту та гарантій, всього самого найкращого в житті! Нехай у всіх нас завжди буде по-більше позитиву. До нових зустрічей на спортивних майданчиках та туристських стежинах. Зі святом, шановні колеги-освітяни!

 

І.Руденко.,

голова РО Профспілки ПОНУ

Resize_of___12

Resize_of___2

031018_

041018__10

061018-3