chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

CD_000918DSC0136815 вересня 2018 року відповідно до постанови обкому профспілки та за ініціативи ради голів районних організацій профспілки працівників освіти і науки відбулася спартакіада серед працівників закладів освіти м. Дніпра.

Команди 6 районів міста Дніпра гостинно приймав ДОТ імені Володі Дубініна, який розташований у мальовничому селі Могилів Царичанського району. Серед чудової природи, у сосновому лісі відбулися змагання з міні-футболу, волейболу, шахів та настільного тенісу.

Зі словами привітання та побажання перемог до учасників змагань звернулися голови Центрального, Соборного, Новокодацького, Індустріального, Чечелівського райкомів Профспілки працівників освіти і науки та представник Шевченківського району. Після виконання державного та профспілкових гімнів відбулося жеребкування і розпочалася боротьба за перемогу!

Футболісти показали справжню гру, незважаючи на невеликий дощик! Переможцями стали:

І місце – команда Центрального району,

ІІ місце – команда Шевченківського району.

ІІІ місце – команда Соборного району.

Ще запеклішими були змагання з волейболу. Спортсмени змагалися у чесній боротьбі. За підсумками були визначені кращі команди:

І місце – команда Чечелівського району,

ІІ місце – команда Шевченківського району,

ІІІ місце – команда Індустріального району.

Тенісисти також були на висоті! Показали свою майстерність та вправність у володінні ракеткою як чоловіча , так і жіноча команди. Загальні командні місця такі:

І місце – команда Чечелівського та Новокодацького районів,

ІІ місце – команда Шевченківського та Соборного районів,

ІІІ місце – команда Центрального та Індустріального районів.

На жаль, шахмати – це більш чоловіча гра, тому представники жіночої команда були не в кожному районі. Нам є над чим працювати . Переможцями стали :

І місце – команда Центрального району,

ІІ місце – команда Соборного району,

ІІІ місце – команда Шевченківського району.

Щиро вдячні за гостинність голові Соборного району Профспілки працівників освіти і науки України Галущенко В.М. та її працівникам. Бажаємо вам завжди бути здоровими! І нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя.

Рада голів райкомів Профспілки

працівників освіти і науки м. Дніпра

 

CD_010918DSC01151_1

CD_020918DSC01189

CD_030918DSC00870

CD_040918DSC00991

CD_050918DSC01412

CD_060918DSC00939_1

CD_070918DSC01452CD_080918DSC01403