chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

MC_000918DSC_0618Спортивна діяльність сприяє формуванню активної життєвої позиції кожної людини. Наприклад в спорті ми загартовуємо свій організм, зміцнюємо здоров’я, розвиваємо витривалість, силу й інші фізичні якості.

Саме ці здібності продемонстрували вчителі КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради» на спортивній спартакіаді « Спорт – гордість нації» організованій Межівською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України, яка проходила на базі відпочинку «Перлина степу» у селі Слов’янка. Програма видалася цікавою та насиченою. На змагання були запрошені голова Межівської ОТГ В.М. Зражевський, заступник Межівської райдержадміністації А.С.Жук, начальники відділів освіти. В спортивних змаганнях прийняли участь більше 250 членів Профспілки з 23 закладів освіти. Кожен міг продемонструвати свою кмітливість, спортивну ерудованість та майстерність під час гри у волейбол, футбол, шахи і шашки. Також була можливість похизуватися своїми танцювальними здібностями під час дискотеки. Атмосфера була неймовірною! Навіть без слів, по веселим усмішкам на обличчі було видно, що всі були задоволені і сповнені радості.

Тож дякуємо голові Межівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Матюхіній Ларисі Іванівні за активний відпочинок, гарний настрій та позитивні емоції.

 

Голова профспілкової організації

КЗО «Володимирівська ЗШ

І-ІІІ ступенів» Янченко Т.В.

 

MC_010918_DSC_0614

MC_020918DSC_0816

MC_030918DSC_0736

MC_0918IMG_5761

VC_050918_0863