chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

mk_00_003829.08.2018року відбулися серпневі конференції педагогічних працівників закладів освіти Межівщини. З вітальним словом до колег звернулася голова РК Профспілки Матюхіна Л.І., яка висвітлила позитивні напрацювання успішної співпраці райкому профспілки та влади та окреслила позицію профспілкових органів щодо важливих питань функціонування галузі.

За високий професіоналізм та досягнуті успіхи в організації роботи по забезпеченню соціального захисту членів трудових колективів були нагороджені кращі профспілкові лідери закладів.

Загальноосвітні заклади Межівської ОТГ приймали молодих спеціалістів – енергійних, розумних, творчих, які обрали благородну і дуже цікаву професію – педагог. Вони отримали подарунки Межівського райкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Попереду у нас - новий навчальний рік.

Незабаром у школах продзвенить перший дзвоник. Хочеться побажати, щоб цей дзвінок став своєрідною точкою відліку щодо подальшого поліпшення справ в системі нашої освіти.

 

Голова РК Профспілки Матюхіна Л.І.

 

mk_01_0026

mk_02_0077

mk_03_0099

mk_04_0106_1

mk_05_0038_2