Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

T_00200IMG-a6d4739f423fc«Махнути на море може кожен- хто літаком, хто рукою» -сказав Валерій Філатов. Сімдесят освітян і членів їх родин, завдяки ініціативі голови Томаківського РК профспілки О.Л.Ткачука і підтримці очільників відділів освіти Томаківщини Т.М.Бурси, В.А.Калашник і Ю.А.Присташ, «махнули» на Азовське море на п’ять днів (5-9 липня) двома комфортабельними автобусами, оплаченими за рахунок коштів районного профспілкового бюджету.

Моя приятелька, розмістивши фото відпочинку в соцмережі, використала для коментарів слова Ельчина Сафарлі «…ті, хто починає новий день із зустрічі з морем, не можуть бути злими або нещасними. І яке це море - літнє чи зимове - не має значення. Коли бачиш, як прокидається сонце, як м’яко потягується вода, мружачись від перших променів, розумієш, що абсолютно неважливо, на чому спиш, що у тебе є і куди потрібно поспішати після того, як прокинешся. Головне – дочекатися ранку, щоб відкрити очі і обійняти поглядом море». Краще не скажеш. Мої і її (приятельки) емоції словами сучасного азербайджанського письменника.

Родини працівників відділів освіти, Томаківського, Зорянського, Добронадіївського і Глухівського навчально-виховних комплексів,Томаківського №2 і Китайгородського закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів «Казка» і «Малятко», а також члени профспілки, що знаходяться на заслуженому відпочинку відпочивали на базах Федотової коси і Коси Пересип, Степка і Кирилівки. Відпочинок і розваги знаходились на кожен гаманець – аквапарк і дельфінарій, атракціони і виїзна кухня, пляж і клуби, спілкування і …море. Море, що подарувало здійснення мрій і відпочинок. І не важливо, що фінанси розтеклися в піску…

Відпочинку і погодні умови сприяли – за п’ять днів ні шторму, ні дощу, ні хмарності. Море дарувало відпочинок і безтурботність.«Сонце було щасливе тим, що світило, море – тим, що відображало його радісне світло»,писав Даніель Глаттауер, а ми були щасливі тим, що змогли побачити цю красу на власні очі, відчути себе вільними і самодостатніми, спокійними і …у відпустці.

Незабаром –інновації, школа, праця, спогади і нові сподівання на екскурсійні поїздки, на подорожі, на …море.

 

Віра Ібрагімова