chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

zvr_000618_4Народний депутат Олег Юрійович Кришин започаткував у своєму виборчому окрузі хорошу традицію – запрошувати до Верховної Ради України своїх виборців. Тут вони можуть ознайомитися з роботою депутатів, дізнатися над чим сьогодні працює наш парламент.

Делегація Царичанського району, яка була запрошена до Києва, в переважній кількості складалася із членів Царичанської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України – директорів шкіл, вчителів, завідуючих дитячими навчальними закладами.

У стінах Верховної Ради помічниця народного депутата, секретаря Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Кришина О.Ю. проінформувала нас про те, що процес добровільного об’єднання громад зараз набуває обертів. Процес неповоротній, альтернативи йому немає, цей шлях пройшли всі успішні європейські країни.

Децентралізація ставить високу планку до професійних якостей тих, хто буде впроваджувати реформи на місця. Одним із пріоритетних завдань українського Парламенту сьогодні є підвищення статусу вчителів, зміна формули розподілу освітньої субвенції, що дасть можливість для формування міцного фундаменту розвитку нової української школи.

Хвилюючою темою для багатьох сільських громад є необхідність збереження соціальних інфрастуктур, зокрема, навчальних закладів. Позиція Олега Юрійовича непохитна – діти повинні мати можливість отримувати початкову освіту там, де проживають.

Члени делегації висловили одностайну думку про те, що дуже цікаво побачити роботу Верховної Ради зсередини, порівняти це живе сприйняття із щоденною телевізійною картинкою. Ця зустріч дозволила глибше і ефективніше зв’язати владу та жителів Царичанського району. Такий діалог приводить до взаєморозуміння, визначаються першочергові завдання для їх вирішення.

Освітяни дякують Олегу Юрійовичу за цікаву поїздку! Ви дійсно – НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ! Ваш девіз «Слово тримати. Справу робити» ми бачимо у Ваших діях.

 

Голова Царичанського РК Профспілки

працівників освіти і науки України Самарська Н.І.

 

zvr_0106184

zvr_020618_6

zvr_030618_5

zvr_040618_2