chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

krk_000618На підтримку багаторічної традиції, з метою покращення фізкультурно-оздоровчої роботи, залучення працівників освіти до активних занять фізичною культурою та спортом, обміну досвідом та підготовки команд району до участі в обласній Спартакіаді працівників освіти 29 травня 2018 року відбулася Спартакіада працівників освіти Криничанського району на кубок В.Д. Лисиці – людини, яка все своє життя присвятила розвитку фізичної культури та спорту серед освітян району.

Участь в Спартакіаді, яка відбулася у мальовничому куточку біля Червоноіванівського навчально-виховного комплексу, взяли близько 250 освітян. Перед початком змагань вони дали урочисту клятву, в якій взяли на себе зобов’язання дотримуватись правил гри та чесно боротися за перемогу.

Право підняти прапор Спартакіади працівників освіти Криничанського району 2018 року було надано команді-переможниці минулорічної Спартакіади Червоноіванівського НВК.

В Спартакіаді прийняв участь депутат Верховної Ради України Дідич Валентин Володимирович, який привітав учасників Спартакіади та вручив кубки і цінні подарунки переможцям та призерам як в загальнокомандному заліку, так і у всіх видах спорту.

Привітав освітян і перший заступник голови Криничанської районної державної адміністрації Карнацький Олег Петрович, який вручив грамоти працівникам освіти за активну участь в організації та проведенні Спартакіади.

Прийняв участь у Спартакіаді і син В.Д. Лисиці – Сергій Володимирович. А незмінним головним суддею освітянських змагань був Глухий Микола Степанович.

Змагалися освітяни в 9 видах спорту.

Переможцем Спартакіади і володарем Кубка пам’яті В.Д. Лисиці стала команда Семенівської СЗШ.

Другими завершили змагання освітяни збірної команди Биківського НВК, Зорянської ЗПШС і Катеринопільської ЗПШС, треті – господарі змагань педагоги Червоноіванівського НВК.

 

Голова Криничанської районної організації Профспілки   Ткач М.І.

krk_010618

krk_020618

krk_0300618