chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

Відеоматеріали



Анонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

mc_000418IMG_6335На виконання вимог Закону України «Про фізичну культуру і спорт», завдань Цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації», на підставі постанови президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України від 14.12.2017 № П-12-4 «Про Всеукраїнську спартакіаду серед членів Профспілки», згідно Єдиного календаря проведення масових фізкультурно-оздоровчих заходів та спортивних змагань у Магдалинівському районі в 2018 році, на виконання річного плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Магдалинівської районної державної адміністрації (далі – відділ освіти РДА) та Магдалинівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України (далі – РО Профспілки ПОНУ) на 2018 рік, з метою виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, популяризації фізичної культури та активізації спортивно-масової роботи серед працівників галузі, поширення фізичної культури та спорту для виховання молоді та зміцнення здоров’я працівників освіти, широкого залучення працівників освітньої галузі й членів їх родин до занять фізичною культурою та спортом, визначення кращих спортсменів та команд освітян району в масових видах спорту для підготовки та участі в обласній та Всеукраїнській спартакіаді працівників освіти в 2018 році в березні поточного року пройшов перший етап традиційної районної спартакіади серед збірних команд працівників освіти (далі – Спартакіада).

Змагання проходили з чотирьох видів спорту програми: теніс настільний, шашки, стрільба з пневматичної гвинтівки – на базі Магдалинівського ЗСО І-ІІІ ст. (директор школи Полякова Т.Г.) та футзалу – на базі СК «Мрія» (директор Булік О.К.).

На відкритті Спартакіади-2018 до всіх присутніх спортсменів-освітян з вітальними словами звернулися Коваль О.І., начальник відділу освіти РДА та Руденко І.П., голова Магдалинівської РО Профспілки ПОНУ, які побажали перемог та успіхів в змаганнях, роботі та житті. Після цього, всі учасники змагань вшанували хвилиною мовчання всіх освітян-спортсменів, які в свій час віддали справі в організації, участі та проведенні спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів серед працівників освітньої галузі району всі свої сили, вміння та навички. Царство їм небесне та вічна пам'ять!

Вашій увазі пропонуються результати Спартакіади.

В стрільбі з пневматичної гвинтівки (ПГ) в індивідуальній першості серед жінок кращими стали:

І місце – Войтенко Лідія (Заплавський ЗСО І-ІІІ ст., команда «ЗАХІД»);

ІІ місце – Овечко Антоніна (Оленівський ЗСО І-ІІІ ст., команда «ЦЕНТР»);

ІІІ місце – Кольвах Катерина (Першотравенський НВК, команда «ПІВДЕНЬ-СХІД»).

 

 

Серед чоловіків:

І місце – Голубенко Володимир (Жданівський ЗСО І-ІІІ ст., «ПІВДЕНЬ-СХІД»);

ІІ місце – Орищенко Валерій (Дмухайлівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЗАХІД»);

ІІІ місце – Бажан Микола (Оленівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЦЕНТР»).

Підсумкові призові командні результати зі стрільби з ПГ:

І місце – команда «ПІВДЕНЬ-СХІД»;

ІІ місце – команда «ЗАХІД»;

ІІІ місце – команда «ЦЕНТР»;

4 місце – команда «ПІВНІЧ».

Серед майстрів «пінг-понгу» (теніс настільний) в індивідуальній першості серед жінок кращими були:

І місце – Овечко Антоніна (Оленівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЦЕНТР»);

ІІ місце – Бистра Валентина (Приорільський ЗСО І-ІІІ ст., «ПІВНІЧ»);

ІІІ місце – Манукян Марина (Євдокіївська філія І-ІІ ст. Магдалинівського ЗСО І-ІІІ ст., «ПІДЕНЬ-СХІД»).

Серед чоловіків:

І місце – Халатур Валерій (Магдалинівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЦЕНТР»);

ІІ місце – Таранов Олександр (Дмухайлівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЗАХІД»);

ІІІ місце – Купренко Євгеній (Першотравенський НВК, «ПІВДЕНЬ-СХІД»).

Підсумкові призові командні результати з тенісу настільного:

І місце – команда «ЦЕНТР»;

ІІ місце – команда «ПІВНІЧ»;

ІІІ місце – команда «ПІВДЕНЬ-СХІД»;

4 місце – команда «ЗАХІД».

Цікаво розгортались події за дошками з шашок. Так, в індивідуальній першості серед жінок кращими стали:

І-ІІ місце – Войтенко Лідія (Заплавський ЗСО І-ІІІ ст., «ЗАХІД»);

– Тернієвська Світлана (Магдалинівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЦЕНТР»);

ІІІ місце – Бистра Валентина (Приорільський ЗСО І-ІІІ ст., «ПІВНІЧ»);

Серед чоловіків:

І місце – Гида Віталій (Гупалівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЗАХІД»);

ІІ місце – Бажан Микола (Оленівський ЗСО І-ІІІ ст., «ЦЕНТР»);

ІІІ місце – Голубенко Віталій (Жданівський ЗСО І-ІІІ ст., «ПІВДЕНЬ-СХІД»);

Підсумкові призові командні результати з шашок:

І місце – команда «ЗАХІД»;

ІІ місце – команда «ЦЕНТР»;

ІІІ місце – команда «ПІВНІЧ»;

4 місце – команда «ПІВДЕНЬ-СХІД».

В ігровому виді програми з футзалу команди показали наступні результати:

І місце – команда «ЦЕНТР»;

ІІ місце – команда «ПІВНІЧ»;

ІІІ місце – команда «ЗАХІД»;

4 місце – команда «ПІВДЕНЬ-СХІД».

Команда-переможець з футзалу «ЦЕНТР» виступала в такому складі: Прудкосвист Віталій (Шевський ЗСО І-ІІІ ст.), Зозуля Юрій, Максімов Тарас, Савченко Іван (всі – Магдалинівський ЗСО І-ІІІ ст.), Манукян Гарік (Оленівський ЗДО).

Тож, за підсумками першого етапу Спартакіади-2018, зведена турнірна таблиця має такий проміжний вигляд:

І місце – команда «ЦЕНТР» – 7 балів;

ІІ місце – команда «ЗАХІД» – 10 балів;

ІІІ місце – команда «ПІВНІЧ» – 11 балів;

4 місце – команда «ПІВДЕНЬ-СХІД» – 12 балів.

Хочеться також відмітити та подякувати за роботу команду суддів/секретарів по видах змагань Спартакіади: Калюжний В.В., директор Магдалинівського ТСОУ (стрільба з пневматичної гвинтівки), Халатур В.В., тренер-викладач ДЮСШ Магдалинівського району (теніс настільний), Гида В.В., вчитель фізичної культури Гупалівського ЗСО І-ІІІ ст. (шашки), Осадчий В.А., директор ДЮСШ Магдалинівського району, Ерстенюк Т.М., Савченко І.І., тренери-викладачі ДЮСШ Магдалинівського району (футзал).

Всі команди-переможці та команди-призери в усіх видах програми були нагороджені спортивними грамотами та кубками, а кращі спортсмени в індивідуальному заліку – спортивними грамотами та медалями відділу освіти РДА та РО Профспілки ПОНУ.

На середину травня поточного року в с. Оленівка заплановано проведення другого заключного етапу Спартакіади-2018 ще з двох видів програми: волейбол (мікст) та «дартс». З погляду на турнірну таблицю теоретичні шанси є в кожної з команд поборотися за перемогу в загальнокомандному заліку.

За підсумками Спартакіади буде сформована збірна команда освітян району, яка буде вести підготовку для участі в обласній спартакіаді серед фізруків ВФСТ «Колос» та комплексній спартакіаді працівників освіти Дніпропетровської області-2018. То ж до нових зустрічей та високих результатів на спортивних майданчиках.

 

І.Руденко,

голова РО Профспілки ПОНУ

 

mc_010118_IM

mc_020418SDC13633

vc_030418IMG_6322

vc_040418SDC13640

mc-050418_IMG_6386