chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

pv_00030418IMG_5470У приміщенні Павлоградського історико - краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки робіт декоративно - прикладної творчості освітня м. Павлоград «Друге покликання» , яку організував міськом Павлоградської Профспілки освітян .

Це друга виставка на якій представлено близько 500 робіт 180 авторів, серед яких вишивка, картини, іграшки, одяг, валяння та багато іншого.

Майстринь освітян привітала з відкриттям виставки заступник міського голови Шуліка О.О., яка висловила вдячність за активну участь освітян у житті м. Павлограда, а також всіх присутніх привітала начальник відділу освіти Дем’яненко І.В. та голова Павлоградської міської організації Профспілки Рєзніков О.Б., музичні керівники закладів освіти вітали всіх присутніх піснями.

Подібні заходи дозволяють вчителям розкрити у собі нові таланти та показати гарний приклад учням.

Усі бажаючі можуть відвідати виставку з 1 березня до 1 квітня.

 

 

Голова Профспілки міського комітету О.Б.Рєзніков

 

Resize_of_IMG_5444

Resize_of_IMG_5488

Resize_of_IMG_5494

Resize_of_IMG_5545