chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиВісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

M_000318P1120642Селищний комунальний заклад позашкільної освіти «Межівська мистецька школа» з 02 січня 2018 року був переданий з відділу культури Межівської РДА до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради. Колектив цього закладу на зборах трудового колективу вирішив увійти до районної Профспілкової організації освіти і науки України.

06 березня учні та викладачі СКЗПО «Межівська мистецька школа» надали чудовий святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня, для працівників освіти Межівської громади .

З теплими словами привітання перед освітянами виступили голова Межівської селищної ради Зражевський Володимир Миколайович та начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради Литвиненко Олександр Олексійович.

Святково прикрашений зал руками колективу мистецької школи та вдало підібрана концертна програма не залишили байдужими жодного слухача. Свої музичні привітання зі святом весни також дарували директор СКЗПО «Межівська ДЮСШ», член профспілки Юрій Ковтун та бувший випускник школи, а нині студент Кам’янського музичного коледжу Тягун Станіслав.

На свято були запрошені педагоги – пенсіонери колишні начальники відділу освіти, завідуючі садків та вихователі. За рішенням президії РК Профспілки були виділенні кошти для фуршетного столу де всі присутні змогли пригоститися солодощами та солодкими напоями.

Свято було чудовим! Всі залишились задоволені !

Голова первинної профспілкової організації

« Межівська мистецька школа»

Юлія Гуйван

m_010318P1120660

m_020318P1120745

m_030318P1120754

m_040318P1120756