chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиВісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

1505998119_shutterstock_152657705З 01 січня 2018 року Урядом прийнято рішення підвищити заробітну плату лише вчителям та викладачам, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з Державного бюджет. Це призведе до ще більшого порушення міжпосадового рівня оплати праці як безпосередньо серед педагогічних працівників, так і серед педагогічних та науково-педагогічних працівників. У свою чергу це спричинить виникнення конфліктних ситуацій серед своїх колег в тому самому закладі та в різних їх типах, зокрема, в дошкільних, позашкільних, професійно-технічних. Такі рішення викличуть справедливе невдоволення владою через низьку оцінку їхньої складної, важливої, відповідальної педагогічної праці .

Чим вчитель загальноосвітньої школи відрізняється від вчителя центру реабілітації, вихователя дитячого садка чи керівника гуртка? Усі однаково виконують свої посадові обов’язки та заслуговують на гідну зарплатню.

На офіційному сайті м. Павлограда міський комітет Профспілки працівників освіти і науки України зареєстрував петицію «Підвищення заробітної плати робітникам освіти, які фінансуються з місцевого бюджету з 01.01.2018 року.» потрібно набрати 500 голосів щоб ця петиція була розглянута на сесії Павлоградської міської ради. З 23.01.2018 р ця петиція набрала 100 голосів.

30.01.2018 р. відбудеться круглий стіл між міським головою, начальником відділу освіти, головою МК Профспілки.

До речі суд першої інстанції за позовом міської організації  Профспілки, прийняв рішення, що міська рада повинна повернути кошти освітянам за медичний огляд 2016-2017 учбового року.

 

 

Голова Павлоградського

міського комітету Профспілки

працівників освіти і науки України О.Б.Рєзніков