chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

t_000118image_6Зазвичай, новорічні свята зустрічають у родинному колі. Сьогодні модними стали корпоративи, які об’єднують колег, співробітників. Проте не перевелися і любителі відвідати театр, об’єднавши корпоратив з сімейними вподобаннями. Працівники відділу освіти Томаківської райдержадміністрації і Михайлівської філії Томаківського НВК №1 Томаківської ОТГ в переддень Нового року,

при підтримці начальників відділів освіти Ю.А.Присташ і В.А.Калашник, за сприяння очільника  районної профспілкової організації О.Л.Ткачука, переглянули театралізований концерт фантазію «Чарівна ніч» у театрі ім. В.Магара в Запоріжжі. Відчувався дух свята і на сцені, і в повітрі, і на душі. Старт у канікулярну круговерть і Новорічні та Різдвяні свята був вдалим і вражаючим.

Проїзд до театру було профінансовано профспілковим комітетом, це стало ще одним приємним подарунком до свят.

В.Ібрагімова