Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

m_000118_7888Так заведено, що на роботі ми проводимо набагато більше часу, ніж вдома. Поступово колеги для нас стають другою сім’єю. Саме тому більшість людей Новий рік відзначають два рази, причому корпоратив на роботі чекають з нетерпінням. Жартівливе свято пройшло у колективі Володимирівської школи під назвою «Скубі-Ду – 2018».

Ідеєю вечора було – здобути чарівні ключі від Нового року, пройшовши багато жартівливих конкурсів та випробувань. А нагородою за здобуті ключі були солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки організовані та придбанні Межівською районною організацією Профспілки.

 

Голова профспілкового колективу

Володимирівської СЗШ

Янченко Т.В.

 

m_0101187810

m_-020118IMG_7880

m_030118_7996

m_04018_7888