chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

z_00101720171027_085517«Знання – така коштовність, що її не соромно здобувати у будь-який спосіб» - такими словами європейського філософа Фоми Аквінського розпочався семінар голів первинних профспілкових організацій навчальних закладів Царичанського району.

Голова Царичанського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки Н.І. Самарська відмітила, що в умовах децентралізації, реформування місцевого самоврядування і територіальних організацій влади виникає багато запитань, в тому числі і у очільників профспілки. На сьогодні в регіоні створено 3 об’єднані територіальні громади (Царичанська, Могилівська, Ляшківська), де вдалося зберегти заклади освіти та їх працівників. Не виникає й проблем щодо діяльності профспілкових організацій. Укладено колективні угоди між райкомом Профспілки та сільськими і селищною радами.

Для участі у семінарі було запрошено першого заступника начальника Царичанського об’єднаного Управління пенсійного фонду Т. М. Бондар, яка виступила з інформацією «Пенсійна реформа в дії: головні аспекти нового Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

Про напрямки організаційної роботи та основи діловодства у первинній профспілковій організації розповідала заступник голови Царичанського райкому профспілки працівників освіти і науки Н.В. Яшна. У ході зустрічі головам первинних профспілкових організацій були надані вичерпні відповіді на запитання, які їх цікавили.

В кінці семінару усі прийшли до загальної думки, що одне із основних завдань первинок - збереження чисельності членів пофспілки районної профспілкової організації працівників освіти. І головам ППО для цього необхідно систематично підвищувати свій професійний рівень, вивчати державне законодавство, висвітлювати та популяризувати досвід діяльності профспілкових організацій навчальних закладів на території своєї громади та у своїх трудових колективах.

 

Голова Царичанського райкому профспілки працівників

освіти і науки України Самарська Н.І.

z_01101720171027_085517

z_021017_20171027_095938

z_03101720171027_093303