chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

vp_001017_1108День працівників освіти в Україні є всенародним святом. Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя – Майстра. Освітяни – це люди, покликані нести світло знань, творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.

Тому урочистості, присвячені відзначенню професійного свята – Дня працівників освіти України, підготовлені відділом освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України за підтримки відділу культури райдержадміністрації, зібрали 28 вересня 2017 року у Верхньодніпровському районному Будинку культури не тільки працівників освіти, а й усіх, хто причетний до справи навчання і виховання підростаючого покоління всебічно розвинених особистостей, громадян – патріотів, свідомих українців з європейським поглядом на світ.

Цьогорічне свято освітяни відзначали у дні, коли чи не в кожного на устах був новий закон «Про освіту», до якого, за ініціативи й участі освітянської профспілки, педагоги та їх профспілкові юристи внесли сотні суттєвих поправок. Адже йдеться про їх життя, трудові будні, про пріоритетну галузь в державі. Сонце, що стало цього дня для них щедрим дарувальником тепла і світла, сприяло їх прагненню й бажанню до дружнього спілкування.

Святкові позивні, якими стала улюблена в народі пісня Платона Майбороди на слова Андрія Малишка «Вчителько моя», зворушливо відлунилися в серцях учасників урочистостей. Непідробною щирістю та чистим джерельцем дзвеніло вітання учнів – ведучих свята. Вокальний ансамбль Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості (керівник Д.Кальметова) полонив присутніх патріотичним заспівом до урочистостей – виконанням Гімну України.

Зі зворушливими вітаннями до освітян звернулися перший заступник голови Верхньодніпровської райдержадміністрації В.В.Шуть, голова районної ради А.В.Кравченко та депутат Дніпропетровської обласної ради Г.О.Войтов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос та голова районного комітету освітянської Профспілки Л.М.Коваленко, Верхньодніпровський міський голова Л.В.Калініченко. Вони бажали, щоб засіяна невтомною працею освітянська нива колосилася щедрими врожаями, виколисувала нові таланти, яскраві особистості, вінчалася вагомими здобутками та відзнаками, яких на урочистому святі було багато.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в сфері національної освіти, довгорічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні творчі здобутки, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята понад 30 працівників різних спеціальностей середніх загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів і установ освіти району були відзначені подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами голови районної державної адміністрації, грамотами і цінними подарунками голови районної ради, грамотами відділу освіти райдержадміністрації та міського голови Верхньодніпровської територіальної громади. Напередодні районних урочистостей обласною педагогічною премією була нагороджена вчитель математики КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» Т.М.Молдован.

Чуттям великої єдиної освітянської родини, особливою теплотою та щирими оплесками сприйняла зала вітання молодих педагогів, які розпочали цьогоріч свою педагогічну діяльність, з першим у їх житті професійним святом від заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.М.Голтвянської з пам’ятними подарунками від районного комітету галузевої Профспілки.

За ініціативи голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутата районної ради Л.М.Коваленко рішенням Верхньодніпровської районної ради VІІ скликання у 2017 році в районі вперше було засновано районну педагогічну премію у двох номінаціях: педагогічні працівники та керівники навчальних закладів і установ освіти району. Першими лауреатами районної педагогічної премії стали вчитель української мови та літератури опорної школи КЗ «Ганнівський навчально-виховний комплекс «СЗШ-ДНЗ» О.Г.Криворотенко та директор цього навчального закладу Т.І.Василюк. Їх нагородження урочисто здійснили співголова конкурсної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Шуть та автор проекту, голова районної організації освітянської Профспілки Л.М.Коваленко.

На честь Вчителя, Вихователя, Педагога-Майстра, Освітянина звучали оригінальні музичні вітання ансамблю вчителів англійської мови КЗ «Верхньодніпровська спеціалізована школа №1 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов», вихованців дитячої вокально-естрадної студії «Світанок» районного Будинку культури (керівник К.Корнієнко). Яскраво й динамічно представили свої хореографічні композиції ансамбль спортивного бального танцю „Променад” КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (керівник Л.Прінь) та театр танцю «Пролісок» КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» (керівник Т.Бацко). На веселій ноті завершили свято музичними сувенірами освітянам району переможці обласного творчого проекту «Співучий дивокрай» Дніпропетровської обласної ради (керівник Л.Філінова).

Низький уклін всім трудівникам освітянської ниви, які щодня сумлінно і самовіддано передають свої мудрі знання і творчі вміння, віддають скарби своєї душі молодому поколінню в ім’я процвітання незалежної України та рідної Верхньодніпровщини!

 

Людмила Коваленко,

голова Верхньодніпровської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України,

член президії обласного комітету галузевої Профспілки

vp-011017_1147

vp_021017G_1106

vp_031017_1200

vp_041017_1211

vp_051017_1189

vp_061017_1221

vp_0710171223

vp_081017_1140