chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

tp_001017_image_1Повільно вмирає той, хто не подорожує,

Хто не читає,

Хто не чує музики,

Хто не може знайти гармонію в собі.

Пабло Неруда

Ми, освітяни Томаківщини, будемо жити довго і щасливо, бо маємо змогу багато читати, слухати музику і подорожувати. На початку травня ми здійснили незабутню мандрівку на Закарпаття, а нещодавно - до Запоріжжя й Вінниці. Отже, про подорожі. За ініціативи голови РК профспілки О.Л. Ткачука, при підтримці начальника відділу освіти райдержадміністрації Ю.А. Присташ та начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Томаківської селищної ради В.А.Калашник , 85 педагогів – членів профспілки із чотирьох навчальних закладів району провели День працівників освіти у Запоріжжі. Спочатку ми відвідали Запорізький міський дитячий ботанічний сад, що розташований на вулиці Чарівній. Цей парк - пам’ятка садово-паркового мистецтва входить до складу природно-заповідного фонду України. Сьогодні колекція саду налічує близько чотирьох тисяч видів і сортів рослин, серед яких лише троянд понад 130 сортів! Від спілкування з природою пішли роздуми про гармонію, про неймовірні картини оточуючого світу, про велике щастя просто бачити цю красу.

Далі - театр. За щасливим збігом обставин, ми попали на відкриття 89-го театрального сезону у Запорізькому обласному академічному театрі ім. В.Г. Магара виставою «За двома зайцями». Красива, зворушлива , смішна історія була досить несподіваною у новій інтерпретації, але дуже цікава за рішенням режисера- зі щасливим закінченням. Тут було багато музики, такої рідної української, проте осучасненої. Вистава від цього стала ще емоційнішою. Враження неперевершені!

А з 5 по 9 жовтня, в рамках семінару, 36 педагогів із 7 навчальних закладів відвідали місто на березі Південного Бугу - Вінницю. Перший день у Серці Поділля розпочався пішохідною екскурсією центром міста з відвідуванням храмів, а продовжився у музеї-садибі імені М.І.Пирогова, хірурга-новатора. Далі педагоги мали змогу оглянути експонати у Вінницькій АРТ галереї, у Єдиному музеї української марки, який, за оцінками американської асоціації філателістів, володіє найбільшою колекцією українських марок у світі. Вразив факт, що найдорожча марка коштує три мільйони доларів, проте вона знаходиться у власній колекції. Ввечері ми побачили, за оцінками експертів, один з десяти кращих і видовищніших фонтанів світу - фонтан «Рошен». Його унікальність у так званій «зимуючій техніці», яка дозволяє використати лазерний проект і екран, що складається з повітряно-водяної суміші, яка розподіляється на всю довжину (97 метрів) фонтана, щоб демонструвати на фонтані відео у форматі 3D.  Ми насолодилися шоу «Струни рідної душі» і «Винаходи». Вражаюче видовище! У цей день колеги відвідали Європейську площу, що поряд з Вежею, Мури, пам’ятник Григорію Артинову, головному архітектору міста (1898-1919 р.), дізналися багато цікавого про його життя і творчий доробок, який і сьогодні прикрашає столицю фонтанів. До речі, Вінниця вже вкотре виборює в першість серед міст України щодо комфортності проживання.

На другий день освітяни відвідали Храм Діви Марії Ангельської (Храм капуцинів), побудований у 1745 році, пройшли монастирськими підземеллями, доторкнувшись до стін, які бережуть тайну історії 18 століття. Не менш цікавою була екскурсія літературно-меморіальним музеєм М.М.Коцюбинського, який налічує майже 9 тисяч експонатів, що розміщені у п’яти кімнатах. Бажаючі завітали і в музей-кав’ярню «Пан Заваркін і син», де розміщено колекцію годинників найпопулярніших виробників 19-20 століть- Густава Беккера (Німеччина) , Ле Руа і Шарля Гійома (Франція). Тут ми смакували запашну каву і тістечка. Дехто гуляв на катері вздовж зелених берегів Південного Бугу, дехто- відвідав храми, послухав орган, помолився за здоров’я близьких. А ввечері більшість екскурсантів пішла до Центрального парку( ім. Горького) - традиційного місця відпочинку вінничан і гостей.Саме тут проходив фестиваль вуличної кухні, учасниками якого ми й стали. А ще було фото на згадку і багато сувенірів.

Звісно, за два дні не можна охопити все розмаїття культурно- історичного надбання Вінниці, але це й не було метою поїздки. Ми стали трішки дружнішими, розширили свій кругозір, відкрили для себе нові цікаві місця і об’єкти України, познайомилися з Вінницею ближче. У майбутньому ми обов’язково покажемо цю красу своїм вихованцям. До речі, кошти на проїзд до Запоріжжя і Вінниці було виділено профспілкою освітян району,за що окреме спасибі голові райкому Олександру Леонідовичу Ткачуку. Це стало приємним подарунком до професійного свята.

Пам’ ятаєте , у Висоцького- «лучше гор могут быть только горы»? Так от, краще подорожі може бути тільки нова подорож з друзями, колегами. Отже, в кінці жовтня плануємо відвідати резиденцію Богдана Хмельницького- місто Чигирин.

Віра Ібрагімова, голова кульмасової комісії

Томаківського райкому Профспілки

tp_011017_image_2

tp_021017_5

tp_031017_3

tp_041017PA060336

tp_051017PA060327

tp_061017P1010420