chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

zustich_1017_2Традиційна добра осіння зустріч з жінками – ветеранами педагогічної праці – проведена департаментом з гуманітарних питань спільно з міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України. Теплі слова привітань і побажань, квіти і пісні – перш за все були адресовані Коваленко Любові Луківні, яка святкувала своє 80-річчя.

Освітяни нашого міста знають Любов Луківну як людину надзвичайного педагогічного хисту, високої інтелектуальності та безмежної любові до дітей. За її безпосереднього керівництва відбувалося становлення дошкільної мережі міста, її керівного кадрового складу, відкривалися нові заклади, забезпечувалися якісні умови для виховання його найменших жителів. Поряд з нею працювали колеги – Левченко Лідія Петрівна, Стандецька Марія Василівна, Шапошник Надія Андріївна, Плескач Анна Павлівна, Кульчиковська Тамара Олександрівна. Саме їм випала чудова нагода розділити з ювіляркою свято, зарядитися позитивними емоціями і випробувати радість спілкування з колегами, що зараз працюють в дошкільних закладах міста. Понад десять років Любов Луківна очолювала ревізійну комісію Дніпродзержинської міської організації Профспілки. ЇЇ принципова позиція завжди була вмотивованою і чесною.

zustich_1017_1«А пам’ятаєте?» - звучало під час зустрічі. Багато цікавого згадали присутні – і труднощі, і переваги професії педагога, поділилися своїми секретами, перемогами. Атмосферу свята підтримали виступи головиміської організації профспілки працівників освіти І.Небосенко та спеціалістів департаменту з гуманітарних питань, які вручили ветеранам оригінальні сувеніри та запросили на прогулянку до осіннього оновленого міського парку.

Свято сподобалося всім – це було видно з усміхнених облич, адже такий захід дає можливість забути свій вік і проблеми, відчути себе молодими і щасливими. Відданість освітянській справі цих людей заслуговує поваги. Бажаємо їм подальшої щасливої долі, родинного затишку, миру, благополуччя і добра.

Голова Кам’янської міської організації

Профспілки працівників освіти і науки України

НЕБОСЕНКО І.П.