chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

Lider_1017Вітаємо нашого лідера – голову Кам’янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України НЕБОСЕНКО ІРИНУ ПАВЛІВНУ із заслуженою нагородою за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, за багаторічну плідну роботу в організації виконання колективних договорів, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі міста – нагрудним знаком «За заслуги перед містом» II ступеня.

Мабуть, це найсуттєвіша оцінка роботи НЕБОСЕНКО І.П. з питань соціального захисту освітян Кам’янського за останні роки. Відповідальна, вимоглива до себе і до своїх колег, щира на поради та допомогу, законодавчо обізнана, неспокійної вдачі жінка, надійний товариш та справжній лідер – така наша Ірина Павлівна.

Понад 26 років Небосенко І.П. очолює міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України. Ірина Павлівна - вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Відмінник освіти України, одна з найкращих педагогів, у 2015р. стала лауреатом міської педагогічної премії.

Виховуючи не одне покоління профактивістів, вона наставляє їх: щоби стати справжнім лідером – необхідно стати найкращим за своєю професією. Хто знає Небосенко І.П. думають і знають: вона не підведе, захистить, підставить плече, як має бути, якщо люди обрали, довірили.

 

Президія Кам’янськогї міської організаціїПрофспілки

працвників освіти і

науки України