chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

cc_00061720170623_163531Кожна людина протягом усього життя пізнає оточуючий світ, насичує себе новими враженнями, позитивними емоціями.

Щороку райком профспілки організовує для нас, працівників закладів освіти, екскурсіно - пізнавальні мандрівки. Побували бажаючі у Києві, Львові, Почаєві, Полтаві, Миколаєві, Кіровограді, Одесі, Гоголєві, Запоріжжі, Умані, Петриківці, Дніпрі, Каневі.

У червні цього року ми групою у кількості 30 чоловік мали можливість полюбуватися мальовничими Карпатами. Зачарували усіх казкові пейзажі, гірські потоки, стрункі смерічки, водоспади «Гук», "Пробій", Женецьке урочище, оповиті хмарами гірські масиви «Чорногори» та «Горган»…

Учасники переглянули експозиції єдиного в світі музею «Писанкового розпису» (м. Коломия), музею «Гуцульські старожитності», музею народних музичних гуцульських інструментів Р. Кумлика. Горянин не мав музичної освіти, але віртуозно грав на 150 музичних інструментах та отримав звання Заслуженого працівника культури України. Справу батька продовжує його донька Наталя (за освітою лікар – педіатр), вона самотужки освоїла півтора десятки музичних інструментів. У стінах рідної хати ніжно грала сопілка, плакала скрипка, весело вигравали цимбали та трембіта.

Музей «Гуцульська вишиванка» та його господиня оселі поетеса Галинка Верховинка (Галина Яцентюк) познайомила нас із правічним ремеслом українців – вишивкою, традиціями, значенням, енергетичною силою та неповторною красою, провела майстер – клас по зав’язуванню повитки.

Познайомитися із гуцульським побутом та древнім ремеслом горян – вівчарством, скуштувати смачного натурального гуцульського сиру будзу ми змогли, відвідавши музей «Хата -стая».

На сувенірному гуцульському ринку екскурсанти придбали на згадку вироби місцевих умільців.

Виловлюємо подякувати голові райкому профспілки Н.О.Білоус, бухгалтеру Л.І.Кособі, керівнику туристичного агентства Дрозд Н.Ю. за якісну організацію, прекрасні умови проживання та змістовну насиченість екскурсії.

 

Олійник Н.В., Омельченко О.В.,

учасники екскурсії

cc_01061720170621_095151

cc_020617_P6210247

cc_030617P6220278