chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

vc-000617109023222 червня 2017 року Верхньодніпровським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України був організований одноденний виїзний семінар-практикум з питань організації профспілкової культурно-масової і оздоровчої роботи для голів первинних профспілкових організацій установ і закладів освіти району та членів президії районного комітету Профспілки.

Семінар проводився у мальовничому куточку поруч з Верхньодніпровщиною – на базі відпочинку «Весела роща» с.Вишневе Криничанського району.

Після напруженої праці профспілкових активістів, щоденна педагогічна та профспілкова діяльність яких протягом навчального року пов’язана з підвищеним творчо-інтелектуальним та нервово-емоційним навантаженням, їм було дуже приємно провести свій «День здоров’я» в колі друзів-колег, насолоджуючись мальовничими краєвидами, чистим повітрям, прохолодною ставковою водою, переливчастим щебетом пташок, пишним буянням квітів і трав, веселим і змістовним спілкуванням.

Колективний спів пісень і складання віршів про Профспілку, профспілкові вікторини і частушки, веселі конкурси і лотереї, «зірковий» гороскоп на новий навчальний рік, заслужені призи переможців  створювали творчу атмосферу та бадьорий настрій в учасників семінару-практикуму. А отримані матеріали, безумовно, стануть їм у нагоді при організації профспілкових культурно-масових заходів у навчальних закладах, куди вони повезли з собою рецепт профспілкового щастя: «Возьмите чашу терпения, налейте туда полное сердце любви, бросьте две пригоршни щедрости, плесните юмора, посыпьте добротой, добавьте как можно больше веры и хорошо перемешайте. Потом намажьте на кусок отпущенной вам жизни и предлагайте всем, кого встретите на пути…».

Такі виїзні семінари-практикуми сприяють об’єднанню, згуртованості профспілкових активістів навчальних закладів та установ освіти району, жвавому практичному обміну досвідом організації ними профспілкової роботи, їх емоційному оздоровленню, глибше розкривають їхні людські якості, творчі здібності та вподобання.

 

Людмила Коваленко,

голова Верхньодніпровської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України,

член президії обласного комітету Профспілки

vc_010617P1090232

vc_0206171090318

vc_0306171090317

vc_0406171090275